ВС-2012 Шпора

Конкурс “Шпора-1″ проходив у кожному раунді. Завдання створені на основі :

Текст № 1, Текст “№ 2, Текст № 3.

Конкурс Шпора 1  Запитання складено за текстом «шпаргалок»       Команда =1. Встановити відповідність території ( буква) та географічного об’єкту ( цифра) : А) Східна Пруссія , Б) Білорусія , В) Німеччина , Г) Померанія.   1. Вісла, 2. Нейтрелець, 3) Марієнбург, 4) Гродно.

2. Село Мемрик знаходиться на території сільської ради : а) Миколаївської, б) Михайлівської, в) Артемівської, г) Сергіївської.

3. В університеті цього міста працював Т. Бейтс .

4. Яке за ліком повстання було вдале ?  а) 3,  б) 7, в) 9 , г) 5 .

5. Що не є продуктом при обробці каменю ?  а) Відщеп, б) Нуклеус, в) Пластина, г) Скол.

1.                                     2.

5.

Відповіді Шпора 1    1. А3 Б4 В2 Г1  ( 1Г 2В 3А 4Б) 2. Б (Михайлівської) . 3. Единбург=Едінбург 4. Б(7). 5. Б( Нуклеус).
 Конкурс Шпора  2  Запитання складено за текстом «шпаргалок»       Команда =

1. У  цьому місті розташовані більшість підприємств «Олком».

2. Встановити відповідність кольору ( буква) об’єкту

( цифра)

А) Зелений,  Б) Рожевий, В) Оксамитовий, Г) Червоний.

1. Вода, 2. Хвиля, 3. Іскра, 4. Піна.

3. Орган, що не росте від дня народження. А) Очі,

Б) Вуха,   В) Ніс, Г) Язик.

4. Такі племена не кочували в наших степах : А) Кіммерійці,Б) Хозари, В) Берендеї, Г) Торки.

5. Скільки кілограмів губної помади жінка з’їдає протягом життя ?   А) 1,5  Б)  2  В) 2,5  Г)  3.

1.                                     2.

5.

Відповіді Шпора 2    1. Мелітополь.  2. А2  Б4  В1  Г3  (1В 2А 3Г 4Б)  3. А ( Очі).  4.  В ( Берендеї).  5. Б (2)
Конкурс Шпора 3  Запитання складено за текстом «шпаргалок»       Команда =1. Назва місцевої газети.  А) «Прапор», Б) «Меридіан», В) «Родина», Г)  «Шахта».

2. Неандертальці дещо схожі на представників північного народу : а) Чукчі, б) Ненці, в) Нанайці, г) Ескімоси.

3. Встановити відповідність рпасти ( буква) компоненту

цифра).  А) Для чутливих ясен та зубів лісова свіжість без фтору, Б) Захист від карієсу крейда, В) Проти карієсу та хвороб ясен, Г) Проти хвороб ясен з цілющими травами  1. Календула,  2. Фтор, 3. Медична п’явка, 4. Сосна.

4. Рослина з балки у тундростепу : а) полярна верба,

б) модрина, в) Мох, г) Карликова береза.

5. Ім’я нареченої а потім дружини.

1.                                     2.

5.

Відповіді Шпора 3   1. Б («Меридіан»)  2. Г ( ескімоси).  3.  А4  Б2  В3  Г1 (1Г 2Б   3В 4А)  4.  Б ( модрина).  5.  Ізідора.