“Відкриття сезону-12″ Суперліга заявки

15 жовтня пройдуть змагання турніру “відкриття сезону-12″ у трьох лігах. Вашій увазі пропонуються попередні заявки

учасників Суперліги

Попердні заявки для участі у турнірі «Відкриття сезону»   «Суперліга»

Прізвище

Ім’я

Амплуа

Школа

Клас

Рік нар.

Місяць

№ моб.

1

Приймачов Павло капітан НВК2№ 8-А 19-98 10 1 ЦРУ

2

Пазечко Анастасія гравець НВК№2 8-А 19-99 3 1 ЦРУ

3

Крукчі Олександра гравець НВК№2 8-А 19-99 8 1 ЦРУ

4

Дзус Ганна гравець НВК№2 8-А 19-99 1 1 ЦРУ

5

Ведрич Ярослав гравець НВК№2 8-А 19-99 5 1 ЦРУ

6

Базарова Марія суддя НВК№2 8-А 19-99 4 1 ЦРУ

7

Петрова Ксенія суддя НВК№2 8-А 19-99 7 1 ЦРУ
   692       38
1 Гусаков Артем кап ХСШ  №25 10-Л 19-97 5 2

Ерудит

2 Колесников Дмитро Грав ХСШ  №25 10-Л 19-96 11 2

Ерудит

3 Мощинський Антон Грав ХСШ  №25 10-Л 19-96 10 2

Ерудит

4 Носова Ксенія Грав ХСШ  №25 10-Л 19-96 12 2

Ерудит

5 Петренко Ганна Грав ХСШ  №25 10-Л 19-96 9 2

Ерудит

6 Клеменчук Анастасія Суддя ХСШ  №25 10-Л 19-97 8 2

Ерудит

7 Черепанова Руслана Суддя ХСШ  №25 10-Л 19-97 4 2

Ерудит

675 059
1 Серебрянська Олена Капітан НВК № 3 10-А 19-96 08 3 Neon
2 Вознюк Кристина Гравець НВК № 3 10-А 19-96 05 3 Neon
3 Баранова Аліна Гравець НВК № 3 9-Б 19-97 04 3 Neon
4 Малов Андрій Гравець ЗЕТ 1 к 19-96 10 3 Neon
5 Захаров Артем Гравець ЗЕТ 1 к 19-96 09 3 Neon
6 Халаджи Вікторія Суддя НВК № 3 9-Б 19-98 01 3 Neon
7 Вожова Владлена Суддя НВК № 3 10-А 19-97 03 3 Neon
677 040
1 Степанчук Максим Капітан НВК № 3 11-А 19-96 02 4 ПумБ
2 Рижков Денис Гравець НВК № 3 11-А 19-95 12 4 ПумБ
3 Нечипорук Євген Гравець НВК № 3 11-А 19-95 07 4 ПумБ
4 Мартищенко Анжеліка Гравець НВК № 3 11-А 19-95 08 4 ПумБ
5 Авдєєва Анна Гравець НВК № 3 11-А 19-96 05 4 ПумБ
6 Курочкіна Анастасія Суддя НВК № 3 11-А 19-96 07 4 ПумБ
7 Литвинова Валерія Суддя НВК № 3 11-А 19-96 07 4 ПумБ
669 048
1 Павленко Оксана Капітан НВК № 3 11-А 19-96 06 5 Adidas
2 Сердюк Ярослава Гравець НВК № 3 10-А 19-96 11 5 Adidas
3 Тарасенко Аліна Гравець НВК № 3 9-Б 19-97 06 5 Adidas
4 Кириченко Едуард Гравець НВК № 3 10-А 19-96 05 5 Adidas
5 Чинчак Денис Гравець НВК № 3 10-А 19-97 01 5 Adidas
6 Шпатенко Юлія Суддя НВК № 3 9-А 19-98 06 5 Adidas
7 Тарасенко Поліна Суддя ЗЕТ 2 к 19-95 05 5 Adidas
675 040
1 Кравченко Тетяна капітан ЗОШ №5 11а 19-95 09 6 ГМО
2 Ткачук Олександра гравець ЗОШ №5 11а 19-96 11 6 ГМО
3 Полупанова Дар’я гравець ЗОШ №5 11а 19-95 12 6 ГМО
4 Тищенко Богдан гравець ЗОШ №5 11а 19-96 09 6 ГМО
5 Божко Владислав гравець ЗОШ №5 11б 19-96 05 6 ГМО
6 Акутіна Євгенія суддя ЗОШ №5 9-б 19-96 04 6 ГМО
7 Круглов Сергій суддя ЗОШ №5 11а 19-96 06 6 ГМО
670 056
1 Шенгелія Тимур Капітан ЗОШ №1 9-А 19-98 02 7 Nota bene – 1
2 Водясов Кирил Гравець ЗОШ №1 9-А 19-97 07 7 Nota bene – 1
3 Мурахтанов Владислав Гравець ЗОШ №1 9-А 19-98 05 7 Nota bene – 1
4 Кретова Олена Гравець ЗОШ №1 10-А 19-97 08 7 Nota bene – 1
5 Сахарук Оксана Гравець ЗОШ №1 10-А 19-97 06 7 Nota bene – 1
6 Матвієнко Євген Суддя ЗОШ №1 7-А 20-00 08 7 Nota bene – 1
7 Русанова Сабіна Суддя ЗОШ №1 7-А 19-99 11 7 Nota bene – 1
676 045
1
2
3
4
5
6
7
8 Н покоління
9 Торнадо

Еще интересные записи по данной теме

Share

Tags:

Leave a Reply