Відео Рибниця Придністров’я 5-ий міжнародний “Исток-2013″

У КРОКСу з”явився побратим

У місті Рибниця Придністровської Молдавської Республіки пройшов 5-ий міжнародний турнір “Исток-2013″.  Виник він за аналогією КРОКСу в Україні. До його створення приклав руку засновник КРОКСу Валерій Михайлович Косенко ( є його слова на відео). Гадаю молодому поколінню буде цікаво його побачити хоча б на екрані монітору. Як видно з репортажу у “Истока” є нові спортивні конкурси. Гадаю, що мова проведення російська.  Враховуючи міжнародний статус турніру у авторів завдвнь моли бути певні проблеми. На мою думку, вони вирішені шляхом окремого заліку для Придністровських команд та іноземних.  Бажаємо побратиму процвітання, сподіваємося на контакти.

Конкурсом поза програмою є “Візитка”. Команда може не брати у ньому участь. Команда господарів з Рибниці презентує свою “візитку”. Як правило візитки менші за тривалістю та не такі театролізовані.