Відео КРОКС Слов’янськ ІІІ-ій чемпонат Донбасу 03.2011

ІІІ-ій чемпіонат Донбасу КРОКС у Слов’янську .Цей чемпіонат зібрав рекордну кількість команд – 20. 6 з них  від Харцизького міського осередку. “М.О.З.Г.И.-2″ – стали чемпіонами серед аматорів , “Neon” – третє місце серед аматорів. “Бджоли” – грали без напруги і 8 місце у фіналі. Як виявилося , це була остання гра команди. “ПУПС” та “220” – представляли школу № 9; до фіналу не потрапили. “Торнадо” – команда з Донецька, у її складі грали 2 гравці з команди “М.О.З.Г.И.” ще першого складу : Жиліна А. та Федоров Д – які вже були студентами в Донецьку , але їм ще не виповнилося 18 років. Команда також дол фіналу не пготрапила. Більшість команд у майбутньому добре виступали у турнірах Харцизького міського осередку.

4 Responses to “Відео КРОКС Слов’янськ ІІІ-ій чемпонат Донбасу 03.2011”

1. Аноним пишет:

Хорошо пишете. Надеюсь, когда-нибудь увижу нечто подобное и на своем блоге…

2. Аноним пишет:

Занятно! Реально просто отлично написано. :)

3. Аноним пишет:

Спасибо за Ваш труд!!

4. Аноним пишет:

И как это автору не влом столько времени на написание статей тратить, мы конечно очень благодарны, но вот я на такой альтруизм не способен