Відео 10-А клас НВК № 3 21 лютого 2013 року

До дня захисника Вітчизни у 10-а класі пройшла гра КРОКС.

Хлопці створили три команди а дівчата допомагали у проведенні деяких конкурсів та суддівстві. Вашій увазі пропонується відео про гру.

Як завжди гра починається з конкурсу “Кросворд” і команди у розв’язуванні.

Конкурс “Спритні командний. Виконує команда “БЕМС””.

Конкурс “Планета Земля ” беруть участь по два гравці від команди : хлопець та дівчина.

Конкурс “Пантоміма”, у ньому також беруть участь по два гравці з команди : хлопець та дівчина. Один з них намагається показати запропоноване слово, а інший – відгадати.

Як правило , завершує змагання конкурс “Сила” для двох хлопців з команди. Команди енергійно вболівають за своїх.

Конкурси гри завершилися і у гравців команд “перезавантаження” після напруженої гри.

Рано чи пізно все завершується. Настала пора підбиття підсумків. Їх оголошує ведуча , учениця 10-а класу, капітан команди “Neon”  Серебрянська Олена.