Текст до кросворду № 1 Енергоефективні школи.

До конкурсу розв’язування кросвордів Харцизького міського осередку КРОКС. Кросворд № 1 . Наводимо текст посібника для 6-8 класів. Сторінки об’єднані попарно : 23-24, 25-26, 28-29, 30-31, 32-33, 40-44, 42-43, 44-45, 46-47, 54-55, 56-57 – у 11 блоків. З восьми блоків сторінок для складання кросворда використано по 1 слову. Ці слова – іменник, приведені до називного відмінку та однини і у такому вигляді використано для складання кросворду.  Текст енергоефективні школи до кросворду № 1 конкурсу

Share

Tags:

2 Responses to “Текст до кросворду № 1 Енергоефективні школи.”

 1. Косенко Валерій пишет:

  ЖАХ! Як бридко копирсатися в такому хоча й місцями пристойному, але в безлічі місць гидкому “посібнику для 6-8 класів”! Невже автор думає, що оті, припустимо, всілякі таблиці чи розрахунки “зігріють душу” учню?
  І ще “крамола”. Дякуючи Олександру Григоровичу, почав вчитуватися в різні твори з “Кобзаря”. І побачив, що значна частина тих творів, стримано кажучи, не така вже й геніальна.
  Тож із Тарасом Григоровичем, мабуть, вийшло приблизно таке: він “опинився в потрібному місці в потрібний момент”. Іншими словами: “на безриб’ї …” саме він “підвернувся” тим, кому треба було створити ідола.
  Більш близький по часу аналог “безриб’я” (ні в якому разі не хочу проводити паралелі між шанованим мною Тарасом Григоровичем і отим “тягнибоківцем”) – це убивця-анархіст Бандера.
  “Брюзга”.

 2. Алекс пишет:

  Приємно констатувати, що конкурс дає можливість прочитати певні тексти та скласти свою, неупереджену думку.

Leave a Reply