Розминка-2 Підсумки Розмина -3

Вашій увазі пропонуються результати Розминки -2 та розклад Розминики-3 + Тур-1 Тур-2  основного змагання

Розклад матчів для розминки-3   

Матчі пройдуть 19 липня.

Прогнози надіслати не пізніше 16  липня.

Ліга Європи

  1. Шахтар ( Білорусь) – Рід ( Австрія)
  2. Металург ( Донецьк) – Челік ( Чорногорія)
  3. Хайдук (Хорватія) – Сконто ( Латвія)
  4. Нафтан ( Білорусь) – Црвена Звезда ( Сербія )
  5. Жальгіріс ( Литва) – Адміра Ваккер ( Австрія)
  6. Орхус ( Данія) – Діла ( Грузія)
  7. Анжи ( Росія) – Гонвед ( Угорщина)
  8.  Вікторія ( Чехія) – Металург ( Грузія)

 

Зразок для електронного листа

Адреса:    fk-uran@bk.ru

Тема:     Нік  розм-3

Текст листа  :   НІК розм-3 10 10 12 22 32 12 11 21

 

Прогнози на матчі Розминка-3

      1 2 3 4 5 6 7 8
1 Край Зугрес-2 00 20 31 01 11 20 21 10
2 Скіф Мелітополь 10 21 10 00 00 10 20 21
3 Pepel Зугрес-2 20 21 10 22 03 00 20 41
4 Барвінок Полтава 01 10 20 11 10 31 20 10
5 Алекс Донецьк 10 10 10 10 10 10 10 10
6 Регіон Костянтинівка 11 20 21 00 20 21 20 21
7 Юрчик Зугрес-2                
8 Маня Харцизьк                
9 Герасимов Зугрес-2                
10 NTL Зугрес-2 30 21 10 00 01 11 11 00

 

1-ий тур чемпіонату України

  1. Волинь- Карпати  11
  2. Ворскла-Кривбас  01
  3. Чорноморець-Говерла  32
  4. Шахтар-Арсенал 60
  5. Динамо-МеталургД   10
  6. Зоря-МеталургЗ  20
  7. Дніпро-Таврія  31
  8. Металіст-Іллічівець 20

 

      1   2   3   4   5   6   7   8    
      11   01   32   60   10   20   31   20    
4 Барвінок Полтава 11 3 10 0 10 2 40 1 20 1 20 3 11 0 20 3 13
8 Маня Харцизьк 02 0 11 0 10 2 31 1 20 1 20 3 31 3 21 1 11
1 Край Зугрес-2 00 2 10 0 21 2 31 1 10 3 11 0 21 1 10 1 10
2 Скіф Мелітополь 10 0 11 0 10 2 20 1 10 3 10 1 10 1 20 1 09
3 Pepel Зугрес-2 02 0 21 0 20 1 30 1 10 3 11 0 21 1 30 3 09
9 Герасимов Зугрес-2 12 0 20 0 30 1 30 1 21 2 11 0 31 3 40 1 08
7 Юрчик Зугрес-2 00 2 30 0 11 0 40 1 22 0 11 0 20 2 30 3 08
6 Регіон Костянтинівка 10 0 10 0 10 2 30 1 30 1 10 1 10 1 10 1 07
5 Алекс Донецьк 01 0 01 3 00 0 20 1 20 1 11 0 10 1 20 1 07
                                       
  Тур-1  
  1-6 Олімпіада жінки

7 – 8 Ліга Чемпіонів

 
  25.07  прогноз до 22.07  
1 Камерун-Бразилія  
2 Велика Британія – Нова  Зеландія  
3 Швеція-ПАР  
4 Канада-Японія  
5 Колумбія -КНДР  
6 Франція -США  
7 Улліс ( Вірменія) – Шериф ( Молдова)  
8 БАТЕ(Білорусь) –Вардар ( Македонія)  

 

 

Тур-2 Олімпіада чоловіки
26.07 Прогноз до 24..07
Іспанія-Японія
Мексика-Південна Корея
Гондурас-Марокко
ОАЕ – Уругвай
Габон-Швейцарія
Великобританія-Сенегал
Білорусія-Нова Зеландія
Бразилія-Єгипет

 

Еще интересные записи по данной теме

Share

Leave a Reply