Розклад 29 квітня верхній 3

Розклад на 29 квітня.

У будь-який момент до розкладу можуть бути внесені зміни.

Тривалість уроків 29-30 квітня 30 хвилин.   Замість уроків Ксьонз Н.В. проводяться уроки Зарубіжної літератури ( 7а, 7б, 8а, 8б, 9а) та рос мови ( 9б).

7-8 травня зайняття за розкладом вівторка-середи.

 

Понеділок

Верхній 3

29 квітня

 

Понеділок

Верхній 3

29 квітня

 

 

 

 

11-а

 

10-а

 

 

 

1

Укр

1

Географія

 

 

 

 

Безкоровайная Т.Н.

 

Верещагін В.В.

 

 

 

2

Математика

2

Фізика

 

 

 

 

НетребаВА

ЗахароваВМ

 

Сукач Т.М.

 

 

 

3

Математика

3

Укр

 

 

 

 

НетребаВА

ЗахароваВМ

 

Солодка І.О.

 

 

 

4

Фізика

4

Математика

 

 

 

 

Сукач Т.М.

НетребаВА

ЗахароваВМ

 

 

 

5

Біологія

5

Математика

 

 

 

 

ТатариновОГ

НетребаВА

ЗахароваВМ

 

 

 

6

Класна .год.

6

Фіз сп=Екон

 

 

 

 

ШумаковаМО

 

Сукач Т.М.

Кретиніна С.Ю.

 

 

 

7

Нім= Хім сп

7

Хімія сп

 

 

 

 

ШумаковаМО

КсьонзНВ

 

Касьонз Н.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9-а

 

9-б

 

 

 

1

Історія

1

Математика

 

 

 

 

Клименко С.М.

 

Моісеєва О.Є.

 

 

 

2

Біологія

2

Рос

 

 

 

 

ТатариновОГ

 

Іванцова О.М.

 

 

 

3

Заруб літ

3

Фіз вих

 

 

 

 

Шевчеко С.І.

 

Ксьонз Г.О.

 

 

 

4

Креслення

4

Рос

 

 

 

 

Булавіна Л.І.

 

Іванцова О.М.

 

 

 

5

Фіз вих

5

Укр

 

 

 

 

Ксьонз Г.О.

 

Безкоровайная Т.Н.

 

 

 

6

Англ=Нім

6

Нім =Анг

 

 

 

 

Володіна Г.О.

Золотовська О.А.

 

Золотовська О.А.

Козакова Л.В.

 

 

 

7

Географія

7

Біологія

 

 

 

 

Верещагін В.В.

 

ТатариновОГ

 

 

 

8

Інформатика 1гр

 

 

 

 

 

 

Симоненко А.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8-а

 

8-б

 

 

 

1

Фізика

1

Математика

 

 

 

 

Сукач Т.М.

 

ЗахароваВМ

 

 

 

2

Заруб літ

2

Укр

 

 

 

 

Шевчеко С.І.

 

Безкоровайная Т.Н.

 

 

 

3

Математика

3

Біологія

 

 

 

 

Симоненко А.М.

 

ТатариновОГ

 

 

 

4

Біологія

4

Географія

 

 

 

 

ТатариновОГ

 

Верещагін В.В.

 

 

 

5

Анг=Нім

5

Нім=Анг

 

 

 

 

Данилко О.О.

Шумакова М.О.

 

Шумакова М.О.

Козакова Л.В.

 

 

 

6

Класна год

6

Заруб літ

 

 

 

 

Симоненко А.М.

 

Шевчеко С.І.

 

 

 

7

Фіз вих

7

Фіз вих

 

 

 

 

Ксьонз Г.О.

 

Котлярова В.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7-а

 

7-б

 

 

 

1

Фіз вих

1

Заруб літ

 

 

 

 

Ксьонз Г.О.

 

Шевчеко С.І.

 

 

 

2

Географія

2

Анг=Анг

 

 

 

 

Верещагін В.В.

 

Козакова Л.В.

Володіна Г.О.

 

 

 

3

Укр

3

Фіз вих

 

 

 

 

Безкоровайная Т.Н.

 

Котлярова В.В.

 

 

 

4

ОТМ

4

Історія

 

 

 

 

Тимченко А.Б.

 

Клименко С.М.

 

 

 

5

Заруб літ

5

ОЗ

 

 

 

 

Шевчеко С.І.

 

Хорощайло Н.М.

 

 

 

6

ОЗ

6

ОТМ

 

 

 

 

Хорощайло Н.М.

 

Тимченко А.Б.

 

 

 

7

Класна год

7

 

 

 

 

 

Хорошайло Н.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6-а

 

6-б

 

 

 

1

Математика

1

ОТМ

 

 

 

 

Симоненко А.М.

 

Тимченко А.Б.

 

 

 

2

ОТМ

2

Математика

 

 

 

 

Тимченко А.Б.

 

Симоненко А.М.

 

 

 

3

Історія

3

Оз

 

 

 

 

Клименко С.М.

 

Булавіна

 

 

 

4

Анг=Нім

4

Нім=Анг

 

 

 

 

Данилко О.О.

Шумакова М.О.

 

Шумакова М.О.

Данилко О.О.

 

 

 

5

Природозн

5

Історія

 

 

 

 

Верещагін В.В.

 

Клименко С.М.

 

 

 

6

Фіз вих

6

Фіз вих

 

 

 

 

Котлярова В.В.

 

Ксьонз Г.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5-а

 

5-б

 

 

 

1

Анг=Нім

1

Рос

 

 

 

 

Володіна Г.О.

Шумакова М.О.

 

Іванцова О.М.

 

 

 

2

Математика

2

Анг=Нім/

 

 

 

 

Моісеєва О.Є.

 

Данилко О.О.

Шумакова М.О.

 

 

 

3

Укр

3

ОТМ

 

 

 

 

Маліна Л.В.

 

 

Тимченко А.Б.

 

 

 

4

Укр

4

Етика

 

 

 

 

Маліна Л.В.

 

Солодка І.О.

 

 

 

5

ОТМ

5

Укр=Укр

 

 

 

 

Тимченко А.Б.

 

Солодка І.О.

Маліна Л.В

 

 

 

6

Праця дівч

6

Класна год

 

 

 

 

Булавіна Л.І.

 

Маліна Л.В.

 

 

 

Еще интересные записи по данной теме

Share

Tags:

Leave a Reply