Розклад 20 березня нижній 2

Розклад на 20 березня, нижній тиждень   2. У будь-який момент до розкладу можуть бути внесені зміни.

  Середа

Нижній  2

23 січня

  Середа

Нижній  2

23 січня

     
  11-а   10-а      
1 Хімія 1 Мат=Мат      
  КсьонзНВ   НетребаВА

ЗахароваВМ

     
2 ОЗВ хл =Інф 2 Мат=Мат      
  Ксьонз Г.О.

Симоненко А.М.

  НетребаВА

ЗахароваВМ

     
3 Мат=Мат 3 Укр=Укр      
  НетребаВА

ЗахароваВМ

  Солодка І.О.

Ігнатюк Л.С.

     
4 Мат=Мат 4 Екон      
  НетребаВА

ЗахароваВМ

  Кретиніна С.Ю.      
5 Екон с 5 Анг-2=Нім-2      
  Кретиніна С.Ю.   Козакова Л.В.

Шумакова М.О.

     
6 Нім Друга 6 Хімія      
  ШумаковаМ.О.

 

  Ксьонз Н.В.      
             
  9-а   9-б      
1 Інформатика 2 гр 1 Укр      
  Симоненко А.М.   Безкоровайная Т.Н.      
2 Математика 2 Хімія      
  Моісеєва О.Є.   Ксьонз Н.В.      
3 Рос 3 Фіз вих      
  Іванцова О.М.   Ксьонз Г.О.      
4 Укр 4 Рос      
  Безкоровайная Т.Н.   Іванцова О.М.      
5 Хімія 5 Математика      
  Ксьонз Н.В.   Моісеєва О.Є.      
6 К година 6 Історія      
  Моісеєва О.Є. .   Клименко С.М.      
7   7 К година      
      Безкоровайная Т.Н.      
    8 Інформатика      
      Симоненко А.М.      
  8-а   8-б      
1 Укр 1 Укр      
  Ігнатюк Л.С.   Безкоровайная Т.Н.      
2 Рос 2 Історія      
  Іванцова О.М.   Іваненко В.В.      
3 Хімія 3 Фіз вих      
  Ксьонз Н.В.   Котлярова В.В.      
4 Анг=Нім 4 Нім=Анг      
  Данилко О.О.

Шумакова М.О.

  Шумакова М.О.

Козакова Л.В.

     
5 Математика 5 Рос      
  Симоненко А.М.   Іванцова О.М.      
6 Історія 6        
  Іваненко В.В.          
7   7 К година      
      Козакова Л.В.      
             
  7-а   7-б      
1 Математика 1 Укр      
  Моісеєва О.Є.   Бондаренко І.Л.      
2 Укр=Укр 2 Історія      
  Безкоровайная Т.Н.

Бондаренко І.Л.

  Клименко С.М.      
3 Анг=Анг 3 Укр=Укр      
  Козакова Л.В.

Данилко О.О.

  Безкоровайная Т.Н.

Бондаренко І.Л.

     
4 Рос 4 Біологія      
  Ярова Г.І.   Ксьонз Н.В.      
5 Історія 5 Математика      
  Клименко С.М.   Захарова В.М.      
6   6        
             
7   7        
             
             
  6-а   6-б      
1 Анг=Нім 4 Нім=Анг      
  Данилко О.О.

Шумакова М.О.

  Шумакова М.О.

Данилко О.О.

     
2 Рос 2 Укр      
  Яровая Г.І.   Ігнатюк Л.С.      
3 Математика 3 Рос      
  Симоненко А.М.   Яровая Г.І.      
4 Укр 4 Математика      
  Ігнатюк Л.С.   Симоненко А.М.      
5 Рос 5 Етика      
  Яровая Г.І.   Солодка І.О.      
6 Математика 6 К година      
  Симоненко А.М.   Ігнатюк Л.С.      
             
  5-а   5-б      
1 Зарб літ 1 Укр      
  Ярова Г.І.   Маліна Л.В.

 

     
2 Укр 2 Анг=Нім/      
  Маліна Л.В.

 

  Данилко О.О.

Шумакова М.О.

     
3 Укр 3 Математика      
  Маліна Л.В.

 

  Моісеєва О.Є.      
4 Математика 4 Укр=Укр      
  Моісеєва О.Є.   Солодка І.О.

Маліна Л.В

     
5   5        
             
6   6        
             

Еще интересные записи по данной теме

Share

Tags:

Leave a Reply