Розклад 18 березня нижній 2

Розклад на 18 березня , нижній тиждень 2. У розклад у будь-який момент можуть бути внесені зміни.

18 березня уроки по 30 хвилин.

  Понеділок

Нижній  2

18 березня

  Понеділок

Нижній  2

18 березня

     
  11-а   10-а      
1   1        
             
2 Математика 2 Географія      
  НетребаВА

ЗахароваВМ

  Верещагін В.В.      
3 Математика 3 Укр      
  НетребаВА

ЗахароваВМ

  Солодка І.О.      
4 Укр 4 Математика      
  Безкоровайная Т.Н.   НетребаВА

ЗахароваВМ

     
5 Біологія 5 Математика      
  ТатариновОГ   НетребаВА

ЗахароваВМ

     
6 Класна .год. 6 Екон      
  ШумаковаМО   Кретиніна С.Ю.      
7 Нім= Хім сп 7 Хімія сп      
  ШумаковаМО

КсьонзНВ

  Касьонз Н.В.      
             
  9-а   9-б      
1 Історія 1 Математика      
  Клименко С.М.   Моісеєва О.Є.      
2 Біологія 2 Рос      
  ТатариновОГ   Іванцова О.М.      
3 Хімія 3 Фіз вих      
  Ксьонз Н.В.   Ксьонз Г.О.      
4 Креслення 4 Хімія      
  Булавіна Л.І.   Ксьонз Н.В.      
5 Фіз вих 5 Укр      
  Ксьонз Г.О.   Безкоровайная Т.Н.      
6 Англ=Нім 6 Нім =Анг      
  Володіна Г.О.

Золотовська О.А.

  Золотовська О.А.

Козакова Л.В.

     
7 Географія 7 Біологія      
  Верещагін В.В.   ТатариновОГ      
8 Інформатика 8 ОЗ      
  Симоненко А.М.   Булавіна Л.І.      
             
  8-а   8-б      
1 Фіз вих 1 Математика      
  Ксьонз Г.О.   ЗахароваВМ      
2 Хімія 2 Укр      
  Ксьонз Н.В.   Безкоровайная Т.Н.      
3 Математика 3 Біологія      
  Симоненко А.М.   ТатариновОГ      
4 Біологія 4 Географія      
  ТатариновОГ   Верещагін В.В.      
5 Анг=Нім 5 Нім=Анг      
  Данилко О.О.

Шумакова М.О.

  Шумакова М.О.

Козакова Л.В.

     
6 Класна год 6 Хімія      
  Симоненко А.М.   Ксьонз Н.В.      
7   7 Фіз вих      
      Котлярова В.В.      
             
  7-а   7-б      
1 Географія 1 Біологія      
  Верещагін В.В.   Ксьонз Н.В.      
2 Фіз вих 2 Анг=Анг      
  Ксьонз Г.О.   Козакова Л.В.

Володіна Г.О.

     
3 Укр 3 Фіз вих      
  Безкоровайная Т.Н.   Котлярова В.В.      
4 ОТМ 4 Історія      
  Тимченко А.Б.   Клименко С.М.      
5 Біологія 5 ОЗ      
  Ксьонз Н.В.   Хорощайло Н.М.      
6 ОЗ 6 ОТМ      
  Хорощайло Н.М.   Тимченко А.Б.      
7 Класна год 7        
  Хорошайло Н.М.          
             
  6-а   6-б      
1 Математика 1 ОТМ      
  Симоненко А.М.   Тимченко А.Б.      
2 ОТМ 2 Математика      
  Тимченко А.Б.   Симоненко А.М.      
3 Історія 3 Оз      
  Клименко С.М.   Булавіна      
4 Анг=Нім 4 Нім=Анг      
  Данилко О.О.

Шумакова М.О.

  Шумакова М.О.

Данилко О.О.

     
5 Природозн 5 Історія      
  Верещагін В.В.   Клименко С.М.      
6 Фіз вих 6 Фіз вих      
  Котлярова В.В.   Ксьонз Г.О.      
             
  5-а   5-б      
1 Анг=Нім 1 Рос      
  Володіна Г.О.

Шумакова М.О.

  Іванцова О.М.      
2 Математика 2 Укр      
  Моісеєва О.Є.   Солодка І.О.

Маліна Л.В.

 

     
3 Анг=Нім 3 ОТМ      
  Володіна Г.О.

Шумакова М.О.

  Тимченко А.Б.      
4 Укр 4 Етика      
  Маліна Л.В.   Солодка І.О.      
5 ОТМ 5 Укр=Укр      
  Тимченко А.Б.   Солодка І.О.

Маліна Л.В

     
6 Праця дівч 6 Класна год      
  Булавіна Л.І.   Маліна Л.В.      

Еще интересные записи по данной теме

Share

Tags:

Leave a Reply