Розклад 17 травня верхній 1

Розклад на 17 травня   верхній тиждень 1.

До розкладу у будь-який момент можуть бути внесені зміни

 

П’ятниця

Верхній 1

17 травня

П’ятниця

Верхній 1

17 травня

 

11-А

10-А

1

Рос

Фізика

 

Ярова Г.І.

Сукач Т.М.

2

Астрономія

Англ(д)=Нім(д)

 

Сукач Т.М.

Козакова Л.В.

ШумаковаМ.О.

3

Укр

Англ(0)=Нім(0)

 

БезкоровайнаТ.М.

ДанилкоО.О.

ШумаковаМ.О.

4

Фіз-с=Екон-с

Рос

 

Сукач Т.М.

Кретиніна  С.Ю.

Іванцова О.М.

5

Нім(д)

Укр

 

Шумакова М.О.

Солодка І.О.

6

Культ

К-год.

 

Бондаренко І.Л.

Іванцова О.М.

7

Анг(д)

 

 

Володіна Г.О.

 

8

 

 

 

 

 

 

9-А

9-Б

1

Культ

Інфо

 

Іванцова О.М.

Симоненко А.М.

2

Фіз-ра

Матем

 

Ксьонз Г.О.

Моісеєва О.Є.

3

Рос

Фіз-ра

 

Іванцова О.М.

Ксьонз Г.О.

4

Зар-літер

Укр

 

Шевченко С.І.

БезкоровайнаТ.М.

5

ПДР 1 тижд/

Істор

 

Булавіна Л.І.

Клименко С.М.

6

Англ(0)=Нім(0)

Англ(0)=Нім(0)

 

Володіна Г.О.

Золотовська О.

Козакова Л.В.

Золотовська О.

7

 

Крсл-с

 

 

Булавіна Л.І.

8

 

 

 

 

 

 

8-А

8-Б

1

Укр

Зар-літер

 

Ігнатюк Л.С.

Шевчнко С.І.

2

Матем

Рос

 

Симоненко А.М.

Іванцова О.М.

3

Фізика

ОЗ

 

Сукач Т.М.

Булавіна Л.І.

4

ОЗ

Матем

 

Булавіна Л.І.

Захарова В.М.

5

Рос

Фізика

 

Івнцова О.М.

Сукач Т.М.

6

Крсл-с

Укр

 

Булавіна Л.І.

Безкоровайна Т.М.

7

Фіз-с

Фіз-с

 

Сукач Т.М.

Сукач Т.М.

8

 

 

 

 

 

 

7-А

7-Б

1

Укр=Укр

Муз

 

БезкоровайТ.М.

БондаренкоІ.Л

Ярмолюк Н.В.

2

Зар-літер

Укр=Укр

 

Шевченко С.І.

БезкоровайТ.М.

БондаренкоІ.Л

3

Матем

Матем

 

Моісеєва О.Є.

 Захарова В.М.

4

Істор

Англ(0)=Англ(0)

 

Клименко С.М.

ВолодінаГ.О.

Козакова Л.В.

5

Англ(0)=Англ(0)

Укр

 

Козакова Л.В.

Данилко О.О.

БондаренкоІ.Л.

6

Фіз-ра

Фіз-ра

 

Ксьонз Г.О.

Котлярова В.В.

7

 

 

 

 

 

 

6-А

6-Б

1

Анг(о)=Нім(о)

Нім(о)=Анг(о)

 

Данилко О.О.

Шумакова М.О.

Шумакова М.О.

Козакова Л.В.

2

Істор

Рос

 

Клименко С.М.

Ярова Г.І.

3

Укр

Істор

 

ІгнатюкЛ.С.

Клименко С.М.

4

Етика

Укр

 

Солодка І.О.

ІгнатюкЛ.С.

5

Матем

Рос

 

Симоненко А.М.

Ярова Г.І.

6

Рос

Матем

 

Ярова Г.І.

Симоненко А.М.

7

 

 

 

 

 

 

5-А

5-Б

1

Фіз-ра

Фіз-ра

 

Котлярова В.В.

Ксьонз Г.О.

2

ОЗ

Укр=Укр

 

Булавіна Л.І.

Солодка І.О.

Маліна Л.В.

3

Укр

Зар-літер

 

Маліна Л.В.

Ярова Г.І.

4

Зар-літер

Укр

 

Ярова Г.І.

МалінаЛ.В.

5

Укр

Матем

 

Маліна Л.В.

Моісеєва О.Є.

6

 

 

Еще интересные записи по данной теме

Share

Tags:

Leave a Reply