Розклад 13 березня, нижній 1

Ррзклад на 13 березня, нижній тиждень 1. У розклад у будь-який момент можуть бути внесені зміни.

  Середа

Верхній 1

13 березня

  Середа

Верхній 1

13 березня

     
  11-а   10-а      
1 Фізика 1 Мат=Мат      
  Сукач Т.М.   НетребаВА

ЗахароваВМ

     
2 ОЗВ хл =Інф 2 Мат=Мат      
  Ксьонз Г.О.

Симоненко А.М.

  НетребаВА

ЗахароваВМ

     
3 Мат=Мат 3 Укр=Укр      
  НетребаВА

ЗахароваВМ

  Солодка І.О.

Ігнатюк Л.С.

     
4 Мат=Мат 4 Фіз сп=Екон      
  НетребаВА

ЗахароваВМ

  Сукач Т.М.

Кретиніна С.Ю.

     
5 Фіз с=Екон с 5 Анг-2=Нім-2      
  Сукач Т.М.

Кретиніна С.Ю.

  Козакова Л.В.

Шумакова М.О.

     
6 Нім Друга 6 Хімія      
  ШумаковаМ.О.

 

  Ксьонз Н.В.      
7 Хімія 7        
  КсьонзНВ          
             
  9-а   9-б      
1 Інформатика 2 гр 1 К година      
  Симоненко А.М.   Безкоровайная Т.Н.      
2 Укр 2 Хімія      
  Безкоровайная Т.Н.   Ксьонз Н.В.      
3 Рос 3 Фіз вих      
  Іванцова О.М.   Ксьонз Г.О.      
4 Історія 4 Рос      
  Клименко С.М.   Іванцова О.М.      
5 Хімія 5 Укр      
  Ксьонз Н.В.   Безкоровайная Т.Н.      
6   6 Історія      
      Клименко С.М.      
7   7 Інформатика      
      Симоненко А.М.      
8   8        
             
             
  8-а   8-б      
1 Укр 1        
  Ігнатюк Л.С.          
2 Рос 2 Історія      
  Іванцова О.М.   Іваненко В.В.      
3 Хімія 3 Фізика      
  Ксьонз Н.В.   Сукач Т.М.      
4 Анг=Нім 4 Нім=Анг      
  Данилко О.О.

Шумакова М.О.

  Шумакова М.О.

Козакова Л.В.

     
5 Математика 5 Рос      
  Симоненко А.М.   Іванцова О.М.      
6 Історія 6 Укр      
  Іваненко В.В.   Безкоровайная Т.Н.      
7   7        
             
             
  7-а   7-б      
1 Рос 1 Укр      
  Ярова Г.І.   Бондаренко І.Л.      
2 Фізика 2 Історія      
  Сукач Т.М.   Клименко С.М.      
3 Анг=Анг 3 Укр=Укр      
  Козакова Л.В.

Данилко О.О.

  Безкоровайная Т.Н.

Бондаренко І.Л.

     
4 Укр=Укр 4 Біологія      
  Безкоровайная Т.Н.

Бондаренко І.Л.

  Ксьонз Н.В.      
5 Історія 5 Математика      
  Клименко С.М.   Захарова В.М.      
6   6        
             
7   7        
             
             
  6-а   6-б      
1 Анг=Нім 4 Нім=Анг      
  Данилко О.О.

Шумакова М.О.

  Шумакова М.О.

Данилко О.О.

     
2 Рос 2 Укр      
  Яровая Г.І.   Ігнатюк Л.С.      
3 Математика 3 Рос      
  Симоненко А.М.   Яровая Г.І.      
4 Укр 4 Математика      
  Ігнатюк Л.С.   Симоненко А.М.      
5 Рос 5 Етика      
  Яровая Г.І.   Солодка І.О.      
6 Математика 6 К година      
  Симоненко А.М.   Ігнатюк Л.С.      
             
  5-а   5-б      
1 Укр 1        
  Маліна Л.В.

 

         
2 Укр 2 Анг=Нім/      
  Маліна Л.В.

 

  Данилко О.О.

Шумакова М.О.

     
3 Математика 3 Укр      
  Моісеєва О.Є.   Маліна Л.В.

 

     
4 Зарб літ 4 Укр=Укр      
  Ярова Г.І.   Солодка І.О.

Маліна Л.В

     
5   5        
             
6 К година 6        
  Володіна Г.О.          

Еще интересные записи по данной теме

Share

Tags:

Leave a Reply