ПЕРЕВІРКА КРОКСом – 2011 жовтень

Червневі турніри КРОКСУ у Харцизьку та Зугрес-2 не пройшли даремно. Сформувався певний інтерес до участі у турнірах. Тому Харцизьким міським осередком КРОКС було заплановано проведення ряду змагань. Першим пунктом у ньому – турнір «Відкриття сезону». Запрошення до участі у ньому отримали всі навчальні заклади Харцизька. Організатори в  першу чергу розраховували на відгук від тих команд, що вже попробували смак КРОКС. Не зважаючи на завантажений у школах місяць вересень  долучитися до змагання виявили бажання 14 команд з 6 навчальних закладів. На жаль у підготовку та проведення свій внесок додали хвороби учасників, бо їм доводилося шукати заміну. Та все ж час старту настав і 8 жовтня поріг Зугреського ліцею № 3 переступили 7 команд гостей, що приєдналися до 6 команд господарів. В останній момент відмовилася через хворобу команда ХРЛ № 1.

За задумом організаторів учасників чекало нелегке випробування КРОКСом : півфінальні змагання та два фінали. Та, оскільки це був перший такий масштабний турнір, до регламенту внесли корективи : обмежились двома півфіналами і фінал перенесли на листопад. Суддівську бригаду склали студенти, члени команди «М.О.З.Г.И.-1» : Кмить М., Ігнатович І., Пушкар А., Сапетний В. та  Тронза С. з команди «Бджоли».  Вони дуже прискіпливо та ретельно підійшли до своїх обов’язків, враховуючи досвід чемпіонатів України, Донбасу, Тернополя.

Більша частина завдань була традиційна для турнірів КРОКС , але цього разу учасникам довелося додатково проробити цікаві матеріали про Британську королеву Єлизавету ІІ, історію виникнення годинника, природу та мешканців Зуївського РЛП; виявити у себе можливості передбачення результатів футбольних матчів.

Паралельно проходило 2 гри з однаковим набором завдань у двох спортивних залах ЗРЛ № 3. Як завжди учасники емоційно сприймали свої вдалі і не зовсім відповіді; азартно виконували на час спортивні конкурси. У перерві між двома півфіналами всі бажаючі змогли відвідати смачного обіду у шкільній їдальні.

Стомлені але вдоволені учасники роз’їхалися по домівкам а суддівська колегія зайнялася підведенням підсумків, які учасник отримають електронною поштою. Регламент передбачав певний відбір до фіналів «А» та «Б». Це певною мірою нервувало учасників. Дещо заспокоїла їх інформація про те, що турнір не є відбірним до якихось наступних змагань. Керівники команд між собою обговорювали перспективи розвитку КРОКСу у своїх закладах. З власного досвіду можу сказати, що вік команди не є визначальним. Команда «Neon» з ЗРЛ № 3, будучи у 8-ому класі і наймолодшою серед 20 команд учасників, стала бронзовим призером чемпіонату Донбасу. І зараз впевнено випереджає команди укомплектовані учнями 10-11 класів.

Результати у таблицях:

Півфінал А-1 Півфінал А-2
Команда Заклад результат Команда Заклад результат
1 «Neon» ЗРЛ № 3 154 1 «М.О.З.Г.И.-2» ЗРЛ № 3 126
2 «ДТП» ХРЛ № 2 123 2 «БЕМС» ХРЛ № 2 121
3 «Торнадо» Донецьк 112 3 «ПУПС» ЗОШ № 9 120
4 «Бумеранг» ЗРЛ № 3 111 4 «Розумні голови» ЗОШ № 10 96
5 «МТС» ХРЛ № 2 109 5 «ПУМА» ЗРЛ № 3 80
6 «Ульот» ЗРЛ № 3 102 6 «Eclipse» ЗРЛ № 3 59
7 «220» ЗОШ № 9 75
Півфінал Б-1 Півфінал Б-2
Команда Заклад результат Команда Заклад результат
1 «Neon» ЗРЛ № 3 153 1 «М.О.З.Г.И.-2» ЗРЛ № 3 136
2 «ПУПС» ЗОШ № 9 143 2 «БЕМС» ХРЛ № 2 115
3 «Торнадо» Донецьк 130 3 «Бумеранг» ЗРЛ № 3 111
4 «МТС» ХРЛ № 2 118 4 «ДТП» ХРЛ № 2 93
5 «Розумні голови» ЗОШ № 10 102 5 «ПУМА» ЗРЛ № 3 79
6 «220» ЗОШ № 9 92 6 «Ульот» ЗРЛ № 3 68
7 «Eclipse» ЗРЛ № 3 42

Хочеться відзначити стабільність результатів команд : «М.О.З.Г.И.-2», «Neon»,  «БЕМС», «Торнадо». Іншим командам треба ще працювати і в першу чергу над психологічною врівноваженістю.

Загальна таблиця по відбору до фіналів А та Б.

СКЛАД      ФІНАЛУ      «А»

Команда Заклад Місто Σ місць
1 «М.О.З.Г.И.-2» ЗРЛ № 3 Зугрес-2 2
2 «Neon» ЗРЛ № 3 Зугрес-2 2
3 «БЕМС» ХРЛ № 2 Харцизьк 4
4 «ПУПС» ЗОШ № 9 Зугрес 5
5 «Торнадо» ЗОШ № 20 Донецьк 6
6 «ДТП» ХРЛ № 2 Харцизьк 6
7 «Бумеранг» ЗРЛ № 3 Зугрес-2 7

СКЛАД      ФІНАЛУ      «Б»

1 «МТС» ХРЛ № 2 Харцизьк 9
2 «Розумні голови» ЗОШ № 10 Зугрес 9
3 «ПУМА» ЗРЛ № 3 Зугрес-2 10
4 «Ульот» ЗРЛ № 3 Зугрес-2 12
5 «220» ЗОШ № 9 Зугрес 13
6 «Eclipse» ЗРЛ № 3 Зугрес-2 13

Є додаткові заявки на участь у нашому змаганні від команд:

«КУРС» ЗОШ № 7,  «Фенікс» ліцей № 1, «Домінанта» гімназія

При підтверджені участі ці команди будуть додатково включені до фіналу «Б».

Далі буде цікавіше

О.Г. Татаринов голова Харцизького міського осередку КРОКС