Макіївка показова гра КРОКС

23 квітня 2014 року пройшла показова гра КРОКС у Макіївці на базі ДонНАБА

Культурні. Розумні. Організовані. Кмітливі. Спритні.
Під таким девізом три команди міста Макіївки зібралися 23 квітня в будинку культури Донбаської національної академії будівництва і архітектури на експериментально-показову гру «КРОКС». За звання кращих змагалися учні ліцею при ДонНАБА, МЗШ І-ІІІ ступенів №89 та МЗШ І-ІІІ ступенів №2.
Мета експериментально-показової гри КРОКС – забезпечити потреби особистості в творчій самореалізації, здобутті додаткових знань, умінь, навичок за інтересами, в інтелектуальному та духовному розвитку, підготовці до активної професійної та громадської діяльності у різних галузях суспільного життя.
Передусім – здоров’я учасників. Тому беруть участь у заходах КРОКС лише ті, хто залюбки переносить різноманітні психологічні та фізичні навантаження у змагальних умовах, у екстремальній обстановці.
У конкурсній частині учасники гри відповідали на питання як зі шкільних навчальних предметів, так і на питання на загальну ерудицію з особливим акцентом на історію, географію та культурну спадщину України та людства; розгадували кросворди. Учні показували знання дат подій цивілізації; творів літератури, мистецтва, їх авторів; добре орієнтувалися у спортивних подіях, правилах, рекордах; походженні наукових слів та термінів; змагалися в римуванні та складання віршів; виявляли якості логічного мислення; демонстрували пантомімічні здібності, а також фізичні якості (швидкість, силу), практичні навички (окомір, координацію, витримку), колективну взаємодію та багато іншого. Суддями-секретарями чемпіонату в цікавій грі були виключно діти, члени команд.
Перемогли учні МЗШ І-ІІІ ступенів №89. Друге місце посіла команда МЗШ№2, на третьому – ліцей будівництва та архітектури.
Але кожний з гравців пам’ятав один з найважливіших принципів КРОКСУ: «Ми з’їжджаємось не вигравати, а збагачуватися, розвиватися, дружити, радіти успіхам як товаришів, так і успіхам тимчасових суперників! І не виб’ють нас з колії ні слава та почесті, якщо в чомусь переможемо, ні природний легкий смуток, якщо десь програємо!..»
Заступник директора з виховної роботи МЗШ І-ІІІ ступенів №89 Лабінська М.О.
1 «Галактика»                    ЗОШ № 89        68
2 «Еврика»                         ЗОШ №   2         58