Кросворди Тур 5 та загальні підсумки

Пропонуємо Вашій увазі результати 5 кросворду нашого чемпіонату та загальні підсумки.

Відповіді на кросворд № 5  1лантан=тантал 2варта=вахта 3оберт 4буян 5тераса 6караїм 7мукор 8уряд

9дога 0статок Аноша Бунр Вгромада=бригада:

Дякую учасникам за участь у чемпіонаті ! Сподіваюся на зустрічі у нових змаганнях!

П НП 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 а б в
1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 а б в
1 Богдан Харцизьк + + + + + + + + + + + + + 13 65
2 Чекой Харцизьк + + + + + караім + + + + + + + 11 63
3 Кузнєцов Кр Сулін + + + + + + + + + + + + + 13 61
4 Тер-Азарян Харцизьк 0 + + + + + + + + + + 0 + 11 52
5 Грдлічко Харцизьк + + + + + + + + + + + + + 13 52
6 Рубець Іловайськ + + + + + караім + + + + + 0 + 10 49
7 Оленникова Зугрес-2 + + + + 0 + + + + + + + + 12 48
8 Шличкова Зугрес-2 + + + + 0 + + + + + + + + 12 44
9 Тронза Зугрес-2 + + + + + + + + + + + + + 13 42
10 Обихвіст Харцизьк + + + + + + + + + + + 0 + 12 40
11 Любенко Зугрес-2 + + + + + + + + + + + + + 13 40
12 Ухань Зугрес-2 + + + + + 0 + + + + + 0 + 11 39
13 Бондар А Зугрес-2 + + + + + 0 + + + + + 0 + 12 37
14 Педенко Харцизьк + + + + + караим + + + + + пнр + 09 35
15 Марочок Зугрес-2 фосфор 0 + + 0 0 0 0 0 0 0 фрг 0 00 33
16 Серебрянська Зугрес-2 + + + + + 0 + + + + + + 0 11 32
17 Дмітрієва О Зугрес-2 + + + + + 0 + + + + + СНД + 10 32
18 Кривий Тернопіль 0 0 + + + 0 0 0 0 + 0 0 0 04 32
19 Бабкін Зугрес-2 0 0 + + 0 0 0 + 0 0 0 + 0 04 30
20 Марченко Донецьк + + + + + караім + + + + 0 бнл + 08 30
21 Сапетний Зугрес-2 + + + + 0 + + + 0 + + 0 + 10 29
22 Перебайчук Шахтарськ ксенон заін + + + 0 + + + 0 борг кнр задруга 01 27
23 Саєнко Зугрес-2 0 + + + 0 0 0 + 0 0 + 0 + 06 26
24 Бойчук Зугрес-2 0 0 + + 0 0 0 + + 0 0 0 0 04 25
25 Литвинова Зугрес-2 0 + + + + 0 0 0 0 0 0 0 0 04 24
26 Шаповал Зугрес-2 0 0 0 + 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01 17
27 Дацько Зугрес-2 0 + + + + 0 0 + + 0 + 0 0 07 13
28 Булавенко Харцизьк + + + + + 0 0 стяг ганс статус 0 0 0 02 12
29 Дудниченко Зугрес-2 Натрій 0 + + 0 мадьяр 0 0 0 0 0 0 0 01 12
30 Літюк Зугрес-2 фосфор 0 0 + 0 0 0 0 0 0 0 фрг 0 -1 08
31 Демидова Зугрес 0 0 + + 0 0 0 + 0 0 0 + 0 04 06
32 Мартищенко Зугрес-2 0 + + + + 0 0 урад + статус + + + 06 04
33 Набока Зугрес-2 0 0 0 + 0 консул 0 рада 0 0 0 0 0 -1 03
34 Зайцева Зугрес-2 0 аргус + 0 проран 0 0 0 0 0 0 0 0 -1 -7
Учасники , чиї прізвища наведені нижче вибули з числа претендентів на заохочення за результатами нашого чемпіонату.
1 Борисова Зугрес Після 4 22
2 Заворотинський Донецьк Після 4 22
3 Савченко Зугрес Після 4 22
4 Сободир Зугрес-2 Після 4 21
5 Песчанська Зугрес-2 Після 2 20
6 Тетюк Тернопіль Після 2 18
7 Халаджи Зугрес-2 Після 4 17
8 Юрчик Зугрес-2 Після 4 17
9 Анікіна Іловайськ Після 3 17
10 Терещенко Зугрес-2 Після 3 17
11 Вознюк Зугрес-2 Після 3 16
12 Серікова Зугрес-2 Після 4 15
13 Теряєв Зугрес-2 Після 3 14
14 Авраменко Зугрес-2 Після 2 12
15 Кудінов Зугрес-2 Після 2 12
16 Павленко М Зугрес-2 Після 2 12
17 Валуєв Зугрес-2 Після 4 11
18 Лебейчук Зугрес-2 Після 3 11
19 Рижков Зугрес-2 Після 3 11
20 Руденко Зугрес-2 Після 2 11
21 Захаров Зугрес-2 Після 3 09
22 Усипенко Зугрес-2 Після 2 09
23 Бондарь Іловайськ Після 2 07
24 Гладкіх Зугрес-2 Після 2 07
25 Мергасов Зугрес-2 Після 3 07
26 Юткін Зугрес-2 Після 2 07
27 Клачко Зугрес-2 Після 3 06
28 Шаламкова О Зугрес-2 Після 2 06
29 Павленко О Зугрес-2 Після 3 05
30 Редькіна Зугрес-2 Після 2 04
31 Чеботарь Тр-Харцизьк Після  1 04
32 Максимча Зугрес-2 Після 2 02
33 Муштаєв Іловайськ Після 2 00
34 Маньківський Харцизьк Після 2 -2
Share

Leave a Reply