Кросворд Юніор положення техн

Харцизький міський осередок КРОКС оголошує про проведення конкурсу з розв’язування кросвордів. Вашій увазі пропонується технічний проект положення. Остаточний буде розміщено після вирішення всіх питань з зацікавленими особами.

Технічний варіант

Положення про конкурс з розв’язування кросвордів «Юніор»   Проект.

1. Організатори, цілі та задачі. 
2. Учасники.2.1. Учні усіх типів шкіл, ліцеїв, гімназій, НВК, колегіумів, коледжів, технікумів, училищ, які на даний момент є власниками платіжної картки «Юніор».

2.2. Учні усіх типів шкіл, ліцеїв, гімназій, НВК, колегіумів, коледжів, технікумів, училищ, до початку змагання через оргкомітет стануть власниками платіжної картки «Юніор».

2.3. Усі інші особи, що не підпадають під пункти 2.1. та 2.2. , можуть брати участь у змаганні поза конкурсом.

2.4. Вік, стать, місце проживання учасників значення не мають.

3. Реєстрація та спілкування.3.1. Вся інформація від учасників надсилається на електронну адресу : kr-junior@mail.ru

Завдання, відповіді , поточна інформація будуть розміщуватися на сайті   fk-uran.com.ua     у рубриці «Кросворд».

3.2. Реєстрація: не пізніше 1 грудня треба надіслати заявку; в заявці вказати : Прізвище, ім’я, рік народження, область, поштовий індекс, назву населеного пункту, назву навчального закладу, клас ( групу), чотири останні цифри платіжної карти «Юніор»

( якщо є власником) . При надсиланні електронного листа обов’язково у полі вказати : заявка.

3.3. Реєстрація: не пізніше 1 грудня треба надіслати заявку; в заявці вказати : Прізвище, ім’я, рік народження, область, поштовий індекс, назву населеного пункту, назву навчального закладу, клас ( групу). При надсиланні електронного листа обов’язково у полі вказати : заявка на Юніор ( якщо бажаєте стати власником картки «Юніор»).

3.4. Реєстрація: не пізніше 1 грудня треба надіслати заявку; в заявці вказати : Прізвище, ім’я, рік народження, область, поштовий індекс, назву населеного пункту, назву навчального закладу, клас ( групу). При надсиланні електронного листа обов’язково у полі вказати : заявка поза конкурсом  ( якщо не власник картки «Юніор» і не бажаєте ним стати).

4. Завдання та оформлення відповідей.4.1. Конкретний регламент проведення конкурсу буде вироблено після 1 грудня. Зараз – лише загальні положення.

4.2. Сітка для усіх кросвордів буде однакова.

4.3. Конкурсні кросворди будуть розміщуватися  на сайті  fk-uran.com.ua    в середу ( у проміжку часу  між 18.00-22.00).

4.4. Час на розв’язування 10 днів. Останній день надсилання друга субота після публікації не пізніше 22.00. Надіслані після цього строку відповіді не зараховуються.

4.5. Відповідь оформлюється у вигляді таблиці . Відсутність відповіді позначається рискою.

П Петренко 4.6. Кросворд класичний. Враховується використання Інтернету для розв’язування кросворду: питання в них будуть не прямої форми. В деяких кросвордах будуть використовуватися слова з текстів, які будуть розміщуватися на сайті.4.7. Оцінювання : відповідь співпадає з авторською – 1 очко, якщо відмінність в одну чи більше літер – слово не зараховується ( тут треба врахувати відмінності у написанні слів російською та українською мовами : і\\и ; е\\ є  та інше, це також є приводом для не зарахування слова) ( дивись додатково), відсутність відповіді – 0 очок. Загальний результат – сума правильних відповідей мінус кількість не зарахованих слів . Тому варто подумати : «чи варто писати слово навмання».

4.8. Місця розподіляються за загальною сумою очок за всі конкурсні кросворди. Відсутність відповіді хоча б на один кросворд веде до виключення учасника з конкурсу , незалежно від кількості набраних очок.

І Микола
П індекс 12345
1 Маша
2 Нектар
3 -
4 Сила
5 Напрямок
6 -
7 Секунда
8 Амплітуда
9 Мер
10 -
11 -
12 Колима
13 Степ
14 Ніка
15 Орк
5. Нагородження учасників.
5.1. Цей пункт буде оприлюднено після визначення загальної кількості учасників і розміщено га сайті не пізніше 15 грудня 2012 року. Регламент буде побудований таким чином, щоб уникнути жеребкування для виявлення переможців. Складність кросвордів має на увазі, що учасникам теоретично неможливо буде усі кросворди розв’язати правильно повністю. Тому відсутність відповіді на певне питання це не привід покинути участь у змаганні.
Оргкомітет.

Еще интересные записи по данной теме

Share

Tags:

3 Responses to “Кросворд Юніор положення техн”

  1. интерны пишет:

    На Ваш блог знакомый в аську ссылку кинул. Оказалось ,что не зря :) Понравилось. Тепрь постоянно читать буду :)

  2. Gerald пишет:

    If you want to get read, this is how you suolhd write.

  3. 3 Goroda пишет:

    Всё гуд

Leave a Reply