Кросворд 1 Тренування

У нашій рубриці будуть публікуватися кросворди, для учасників змагань КРОКС  Харцизького міського осередку КРОКС. Які мають можливість відпрацювати навички розвязування кросвордів. Допущено помилку у  17. Низький жіночий голос ( а не одяг) .

Кросворди будуть публікуватися один раз на два тижні , по четвергам. Ви маєте можливість направляти відповіді електронним листом протягом 10 днів з дня публікації на адресу f-orakul@i.ua Ті , хто надішле свої відповіді, отримають правильні відповіді.  Дата публікації 27 квітня 2013 року.  Якщо ви плануєте надсилати відповіді, залишіть коментар : Іванов команда “Пульсар”.

1. Суцвіття злаків. 2. Цифра, число. 3. Німецький шахіст, чемпіон світу. 4. День урочистого відзначення події. 5. Українська письменниця, повість «Інститутка». 6. Країна Африки. 7. Умовний знак. 8. Річка Західної Європи ( в основному у Німеччині). 9. Невелике сузір’я Північної півкулі. 10. Посудина для пиття у вигляді рогу тварини. 11. Один з двох розрядів живих істот. 12. Тип військового корабля. 13. Столиця республіки в Прибалтиці. 14. Прізвище однієї з міфічних Медуз. 15. Одна гра у шахи. 16. Районний центр Волинської області. 17. Низький жіночий одяг. 18. Будь-яке змагання у стародавніх греків. 19. Опера Ж. Бізе. 20. Німецький бомбардувальник часів ІІ світової війни. 21. Французький письменник , роман «Вогонь».  22. Результат навчання. 23. Український байкар. 24. Тварина, що літає. 25. Прізвище українських співаків : оперного та естрадного. 26. Змія родини удавів. 27. Дорогоцінний метал. 28. Ім’я матері Ісуса Христа. 29. Ім’я одного з царів у Росії. 30. Гірський масив Карпат ( Польща , Чехія..). 31. Різновид вальсу.  32. Вайлувата, неповоротка людина.

Адреса для надсилання відповідей  f-orakul@i.ua  протягом 10 днів з дня публікації

5 Responses to “Кросворд 1 Тренування”

1. Богдан пишет:

Богдан Мелітополь Гість

2. Виктория пишет:

Халаджи команда “Чубаки”

3. Дмитрий Кузнецов пишет:

Здравствуйте !
    Можно ли участнику из России принимать участие в турнире ?
    Дмитрий .

4. Алекс пишет:

Добрый день! Публикуемые здесь кроссворды не являются конкурсными.
    Они служат для тренировки команд для предстоящих игр КРОКС.
    В наших планах – проведение конкурса решений кроссвордов к юбилеям :
    Шевченко, Пушкина, Лермонтова. Информация о них будет на нашем сайте.
    В них Вы сможете принять участие.
    Татаринов

5. Яна пишет: