Кросворд № 1 чемпіонату ЗРЛ № 3

Кросворд № 1   Строки публікації  3 березня  2011 року

Сьогодні стартує основний етап нашого чемпіонату.  Відповіді на нього треба надсилати за допомогою СМС на номер : 0954800553 або  електронну адресу fk-uran@list.ru

Щоб претендувати на заохочення треба надіслати хоча б одну відповідь у кожному кросворді. Якщо Ви не надіслали відповідь на один з кросвордів , то автоматично вибуваєте з чемпіонату. Може статися, що заохочення отримає учасник , який матиме у сумі менше очок ніж Ви за один.

Відповіді треба надсилати не пізніше 14 березня  2011 року. Зразок відповіді : Семенов Харцизьк-2 крос1

1молоко 2париж 3 4село 5могила … Між числом та відповіддю не ставимо ніяких розділових знаків, слова в лапки не беремо та пишемо з маленької літери. При відсутності відповіді просто ставимо число.  В нашому чемпіонаті така система заліку : правильне слово 1 очко, відсутність відповіді 0 очок , неправильна відповідь мінус 1 очко з суми правильних відповідей.

Бажаємо успіху.

Крос1  1. Столиця країни в Європі. 2. Темперамент (син.) 3. Місце довгострокового зберігання. 4. Грошова одиниця Київської Русі. 5. Український письменник, автор повісті «Високе». 6. Посвідчення для депутата. 7. Димний слід траєкторії снаряда. 8. Мета аргонавтів. 9. Число. 0. Легкий кінний візок. А. Місто у Йемені . Б. Річка в Австрії.В. Виріб з тіста.

Еще интересные записи по данной теме

Share

Leave a Reply