КРОКС Завершальна гра для 11-а класу

Остання гра КРОКС у рідній школі для випускників 11-а класу Зугреського НВК № 3

Прощання зі школою та КРОКС.
Завершилася ДПА, отримано атестати, відшумів випускний для учнів 11-а класу Зугреського НВК № 3. ЗНО перенесли для них на додаткову сесію але так не хочеться прощатися з рідною школою. Тому з задоволенням відгукнулися на пропозицію зіграти наостанок у КРОКС.
Команда «Neon» Герасимов Артур, Юрчик Олександр, Вознюк Крістіна , Іпатюк Ірина, Даньшина Дарія + гість гри Клименко Лариса Іванівна , педагог організатор ЗОШ № 9 міста Зугрес.
Команда «Салам» Кириченко Едуард, Набока Ярослав, Кравченко Наталія, Шарко Євгенія, Кожемяко Анна + друг Ані та Іванцова Ольга Миколаївна , класний керівник 11-а класу.
Ведуча – Серебрянська Олена, судді Вожова Владлена, Яковенко Анна, фотокореспондент Котова Ольга, запитання від Татаринова Олександра Григоровича.
Гра пройшла весело для душі, але з почуттям того, що більше такої гри вже не буде з нотками ностальгії : згадували участь в чемпіонатах Донбасу, чемпіонатах України, Суперлізі Харцизька, шкільні та класні змагання. При підведенні підсумків дався взнаки досвід команди «Neon», які й набрали більше балів.
«Neon»       72
«Салам»    54
Харцизький міський осередок висловлює подяку випускникам за відданість КРОКСу, бажаємо добре пройти ЗНО та успішно вступити до вищих навчальних закладів.

 

Еще интересные записи по данной теме

Share

Tags:

Leave a Reply