КРОКС Завершальна гра для 11-а класу

Остання гра КРОКС у рідній школі для випускників 11-а класу Зугреського НВК № 3

Прощання зі школою та КРОКС.
Завершилася ДПА, отримано атестати, відшумів випускний для учнів 11-а класу Зугреського НВК № 3. ЗНО перенесли для них на додаткову сесію але так не хочеться прощатися з рідною школою. Тому з задоволенням відгукнулися на пропозицію зіграти наостанок у КРОКС.
Команда «Neon» Герасимов Артур, Юрчик Олександр, Вознюк Крістіна , Іпатюк Ірина, Даньшина Дарія + гість гри Клименко Лариса Іванівна , педагог організатор ЗОШ № 9 міста Зугрес.
Команда «Салам» Кириченко Едуард, Набока Ярослав, Кравченко Наталія, Шарко Євгенія, Кожемяко Анна + друг Ані та Іванцова Ольга Миколаївна , класний керівник 11-а класу.
Ведуча – Серебрянська Олена, судді Вожова Владлена, Яковенко Анна, фотокореспондент Котова Ольга, запитання від Татаринова Олександра Григоровича.
Гра пройшла весело для душі, але з почуттям того, що більше такої гри вже не буде з нотками ностальгії : згадували участь в чемпіонатах Донбасу, чемпіонатах України, Суперлізі Харцизька, шкільні та класні змагання. При підведенні підсумків дався взнаки досвід команди «Neon», які й набрали більше балів.
«Neon»       72
«Салам»    54
Харцизький міський осередок висловлює подяку випускникам за відданість КРОКСу, бажаємо добре пройти ЗНО та успішно вступити до вищих навчальних закладів.