КРОКС Суперліга 21 квітня

21 квітня відблася гра Суперліги у відкритому чемпіонаті НВК № 3  Харцизького міського осередку КРОКС.

З наближенням завершення навчального року у Харцизькому міському осередку КРОКС завершується сезон змагань. 21 квітня у гостинному приміщенні НВК № 1 пройшла гра «Суперліги».  До змагання включилися 8 команд.

Місця розподілилися таким чином

«ЦРУ»

НВК № 2

212,5

Суперліга зібрала найсильніші команди осередку. Відчувалася зарядженість гравців на гру, бажання показати гарні результати. Гра проходила з перемінним успіхом. Завдяки вдалому фінішу та міцним нервам перше місце та перехідний кубок осередку виборола команда  «Ерудит» НВК № 25. Це вже другий значний успіх команди у цьому році. Реабілітувала себе за не зовсім вдалий виступ у Слов’янську команда «Neon» НВК № 3.

Новачкам суперліги : «Neon» та  «Чубакі» – вдалося закріпитися у лізі. На разі команди мають час для аналізу своїх виступів та підготовки до стартів у новому сезоні.

Голова Харцизького міського осередку КРОКС   О.Г. Татаринов