КРОКС Показова гра команд 7-х класів НВК № 3

Результати показової гри  КРОКС для 7-х класів Зугреського  НВК № 3

Показова гра 28 травня 2014 року.
За традицією 7-класники Зугреського НВК № 3 починають своє знайомство з КРОКС. У 2014 році у кожному з двох класів було сформовано по 4 команди з 4-5 гравців. Команди були підсилені досвідченими гравцями : «Pineapple» 9- б клас та «Чубакі» 10-а клас. Гру проводили – Лабузька Катерина та Бондар Юлія 9-б, та судді з команди «Neon» 11 клас – Вожова Владлена, Яковенко Анна, з команди «Адідас» Сердюк Ярослава, фотокореспондент Котова Ольга, технічна підтримка Кириченка Едуарда та Набоки Ярослава. Гра проходила за регламентом показової гри і містила не складні спортивні конкурси. Як завше від конкурсу до конкурсу гра захоплювала учасників. Під час підведення підсумків учасники спробували свої сили у більш складних спортивних конкурсах.
Місце Команда Клас Бали
1 «Паприка»             7-б    135
2 «Авангард»            7-а    120
3 «Банда»                   7-а    118
4 «Ерудит»                 7-а    105
5 «5-й елемент»       7-а    101
6 «Спринт»                7-б    100
7 «Монстр»                 7-б     71
8 «Метеор»                 7-б     60
Будемо сподіватися, що у новому навчальному році на зміну випускникам 11 та 9-х класів з команд «Neon», «220 В», «Pineapple» прийде гідна зміна.