КРОКС Підсумки ліги Зугрес 2014-03-31

Гра у лізі Зугрес завершила чемпіонат Харцизького МО КРОКС.

Завершальний акорд чемпіонату ХМО КРОКС.
31 березня в НВК № 3 Зугрес-2 пройшла заключна гра відкритого чемпіонату Харцизького міського осередку КРОКС. Путівку до Суперліги розіграли 5 команд з 4-х шкіл. Несподівано для всіх перше місце виборола наймолодша за віком збірна команда «220 V» Зугреського НВК № 3. До її складу ввійшли учні 7Б, 8А, 9А , 11 класів. Капітан команди Симоненко В. – учениця 9а класу, учасниця 21-го чемпіонату України КРОКС у вищій лізі. Також під її керівництвом команда виборола ІІІ-є місце у І-ій міжнародній інтелектуальній грі «Большие гонки» серед дев’ятикласників. Друга сходинка за командою «Убойная сила» з села Благодатного. Це не перший такий успіх наших гостей. Замкнула трійку призерів команда «Dream team» ЗОШ № 10 Зугресу. Цього разу представники команд мали змогу побачити гру з середини. Вони сиділи за столами з гравцями, але не своїх команд. Вони відзначили, що це різні враження : збоку та зсередини. Як ніколи злагоджено працювали судді. Гра пройшла у дружній атмосфері. З гарним настроєм команди роз’їхалися по домівкам з певними планами на останній турнір «Відкритий чемпіонат НВК № 3» .
Команда                     Заклад           Місто                  Бали
1 «220 В»                        НВК № 3     Зугрес-2             104,5
2 «Убойная сила»       ЗОШ              Благодатне         93
3 «Dream team»           ЗОШ № 10   Зугрес                  79,5
4 «Олімпія»                 НВК № 3       Зугрес-2              79
5 «Brainstorming»     ЗОШ № 9       Зугрес                 76,5

Приємна звістка надійшла з Бердянська . На базі місцевої ЗОШ № 11 пройшла показова гра КРОКС, Вона стала можливою завдяки співпраці заступника директора з НВР ЗОШ № 11 Тягунової В.О. та студентки Бердянського педуніверситету Павленко О.. Навчаючись у Зугреському НВК № 3 Оксана пройшла шлях від до капітана команди, грала у шкільних , міських турнірах та чемпіонаті Донбасу.
У грі взяли участь 5 команд , одну з них складали вчителі школи. Як зазначають організатори, вчителі стали першими лише у конкурсі «Сила». Та завдяки стабільності у інших конкурсах за ними загальне перше місце. Серед команд школярів найкраще виступили учні 10-11 класів. Будемо сподіватися, що КРОКС приживеться у Бердянській ЗОШ № 11 і ми матимемо змогу зустрітися з ними у грі.