КРОКС ліга Харцизьк 17 квітня 2013 року

17 квітня у ЗОШ № 3 відбулася гра ліги “Харцизьк”  відкритого чемпіонату Зугреського НВК

З наближенням завершення навчального року у Харцизькому міському осередку КРОКС завершується сезон змагань. 17 квітня у гостинному приміщенні ЗОШ № 3 пройшла гра ліги «Харцизьк». До змагання включилися 6 команд. Вперше у наших змаганнях запитання гри та її проведення було доручено навчальному закладу. З цим важким завданням з честю впоралися гравці команд НВК № 25 «Інтелект» під керівництвом керівника Столбцової В.В..  Місця розподілилися таким чином

Заклад

«Нове покоління»

ЗОШ № 4

54

Впевнено перше місце зайняла команда «ГМО» , у складі якої виступали гравці, що пройшли іспити вищої ліги чемпіонату України. Вони мають шанс наступного сезону виступити у Суперлізі за умови збереження складу команди. Друге місце також у досвідченої команди «МТС». Вони є запасними кандидатами на підвищення у класі. Варто відзначити успіхи команд «Прометей» , яким підкорилося третє місце та команди «ГОСТ». До складу команди «ГОСТ» входять шестикласники, але вони не пасуть задніх серед більш старших суперників. За певних умов, вони могли  б претендувати й на 4 місце.

Голова Харцизького міського осередку КРОКС   О.Г. Татаринов