КРОКС Чемпіонат Донбасу Слов’янськ 2013

КРОКС  Чемпіонат Донбасу 2013 рік місто Слов’янськ

Нові фаворити КРОКСу.

3-5 квітня у Слов’янську пройшов черговий чемпіонат Донбасу КРОКС. Харцизький міський осередок  на ньому представляли : «Neon» – переможець останнього турнірі Суперліги,  «Ерудит» – срібний призер у Суперлізі та дебютант «Чубакі».

У порівнянні з останнім турніром у команді «Neon» (НВК№ 3), за місяць до турніру, з’явилося 4-о нових гравців. Зусиль капітана Серебрянської О. вистачило на добрі виступи лише у декількох конкурсах. Підсумком стало 7-е місце у фіналі.

Команда  «Ерудит»  (НВК№ 25) стабільно є призером наших змагань. За сумою двох  перших  півфіналів команда впевнено вийшла до фіналу. У фіналі місця команд змінювалися від конкурсу до конкурсу. За 4-и конкурси до завершення фіналу вони поділяли 4-5 місця з командою «Чубакі». Вдало проведені останні спортивні конкурси дозволили зайняти 3-є призове місце та отримати путівку на чемпіонат України – вища ліга.  Значні досягнення гравців команди й в особистих змаганнях. Гусаков А. став переможцем серед хлопців, Носова К. була третьою серед дівчат. Вагомий внесок у досягнення команди її керівника Столбцової В.В..

Для команди «Чубакі» (НВК № 3) цей рік – рік дебютів : чемпіонат України, чемпіонат Донбасу і попереду Суперліга.  У Слов’янську команда виступала нестабільно: перша гра – 7-е місце, 1-е  місце у другій грі

( залишивши позаду усі інші команди), 1-е місце у четвертій грі. Фінал приніс 5-е місце та висвітлив ряд проблемних місць.

Треба відзначити прогрес у поширенні КРОКСу у Слов’янську. Цього разу грали команди 4-х шкіл. Вони показали хорошу гру. 1-е місце посіла команда «Соняшник» – ЗОШ № 16, вони за рік значно посилили свою гру; 2-е місце у команди «Друге дихання» – ЗОШ № 11.

21 квітня у команди Суперліги зіграють останній турнір сезону. Очікується запекле протистояння між учасниками чемпіонату Донбасу. Та й інші команди спробують довести, що вони також чогось варті.

На даний час три команди осередку мають статус команд вищої ліги: «ГМО» – ЗОШ № 5, «Чубакі»  - НВК № 3, «Ерудит» – НВК № 25. Побажаємо їм плідної підготовки до участі у авторитетному турнірі..