Інфо КРОКС 08-29-12

Текст листа до закладів освіти Харцизької міської ради з приводу початку нового сезону.

Доброго дня , шановні колеги !

У попередньому листі було прохання сповістити про наміри щодо участі команд закладів у новому сезоні КРОКС.  Станом на 28.08 маємо такі данні.

Підтвердили участь Відмова від участі Не надіслали рішення
Заклад НП Заклад НП Заклад НП
1 ЗОШ № 1 Харцизьк 1 ЗОШ № 19 Гірне 1 ЗОШ № 2 Харцизьк
2 ЗОШ № 3 Харцизьк       2 ЗОШ № 4 Харцизьк
3 ЗОШ № 5 Харцизьк       3 ЗОШ № 7 Харцизьк
4 ЗОШ № 6 Харцизьк       4 ЗОШ № 11 Зуївка
5 ЗОШ № 9 Зугрес       5 ЗОШ № 12 Іловайськ
6 ЗОШ № 10 Зугрес       6 ЗОШ № 13 Іловайськ
7 НВК № 2 Харцизьк       7 ЗОШ № 14 Іловайськ
8 НВК № 3 Зугрес-2       8 ЗОШ № 18 Тр-Харцизьк
9 НВК № 25 Харцизьк       9 СЗОШ № 26 Харцизьк
10 ЗОШ № 20 Донецьк       10 НВК № 1 Харцизьк
            11 НВК № 49 Макіївка
            12 гімназія Шахтарськ

З 1 по 15 вересня оргкомітет турніру «Відкриття сезону -2 » чекає попередні заявки команд

за зразком  №  мобільного телефону т e-mail ( за згодою гравця); для оргкомітету для оперативного зв’язку достатньо таких відомостей про капітана

Команда «Adidas» НВК № 3

П І Клас Амплуа рік місяць № мт e-mail
1 Павленко Оксана 11а капітан 19-96 06
2 Сердюк Ярослава 10а гравець 19-96 11
3 Тарасенко Аліна гравець 19-97 09
4 Міщенко Сергій гравець 19-98 09
5 Казатинський Ярослав гравець 19-99 11
6 Шпатенко Юлія суддя 19-98 06
7 Тарасенко Поліна ЗЕТ суддя 19-95 02
-679 54

Після отримання всіх заявок оргкомітет прийме остаточне рішення про  склад ліг турніру «Відкриття сезону-2». До складу команди можна включати учнів навчального закладу, що подає заявку – без обмеження віку; студентів ХМТ та ЗЕТ ( з числа випускників закладу), учнів професійних закладів Харцизька та Зугресу + студентів ( з числа випускників закладу) що мають реєстрацію в населених пунктах Харцизької міської ради ( підтвердження – оригінал паспорту, ксерокопія не буде враховуватися) – обмеження по віку – не старше 19 років.

Інформація до відома представників : гравці команди «Бумеранг»  ( 11 клас) вирішили припинити участь в турнірах; на наше прохання троє гравців + 4 гравці іншої команди зіграють у турнірі суперліги. Далі – в залежності від результату. Таким чином зберігається місце команди у суперлізі ( новий склад повинен містити не менше трьох гравців зі складу попереднього турніру). Якщо цю умову не буде виконано, то команда автоматично переходить до вищої ліги і тут заклад має право заявити будь-яку команду.

Текст цього повідомлення буде розміщено на сайті fk-uran.com.ua  в категорії КРОКС-інфо там з ним можуть ознайомитися гравці команд ( прохання залишати коментар приблизно такого змісту «ознайомилися» «Пума» капітан чи ЗОШ № 9).   Це повідомлення є останнім, що надсилається до ЗОШ № 19. Після 10 вересня буде припинено надсилання повідомлень ЗНЗ від яких не буде ніякої відповіді на запрошення до участі у наших турнірах.

З повагою   О.Г. Татаринов голова Харцизького міського осередку КРОКС

One Response to “Інфо КРОКС 08-29-12”

1. нажмите СЃСЋРґР° пишет:

Спасибо, хорошая статья. Подписался.