Інфо 2012-10 -19

15-16 жовтня пройшов турнір «Вікриття сезону 2012». За його підсумками сформовані ліги для проведення «Чемпіонату Харцизького міського осередку КРОКС – 2013». Орієнтовні дати його проведення 20 чи 27 січня ( за домовленістю з закладами). Розпочинається  роботу з вибору місця проведення ігор цього турніру.  До ліг «Зугрес» та «Харцизьк» можуть заявлятися команди новачків.

На нашому сайті три рубрики посвячені КРОКСу :  КРОКС – результати наших змагань. КРОКС –інфо  – поточна інформація про стан справ, опис конкурсів, суддівство, підведення підсумків. КРОКС – турнір – Зразки завдань та відповіді конкурсів турнірів, які завершилися. Першими будуть завдання турніру «Відкриття сезону 2012» . Для отримання зворотної інформації – прохання для відвідувачів зі складу команд – залишати коментар ( хоча б такого змісту «Команда «Чебакі» Манько).

У листопаді – грудні ХМО пропонує провести класні змагання КРОК  у навчальних закладах. За попередньої домовленості ХМО розробить запитання ( однакові для всіх) за скороченою програмою. Закладу лише треба буде надрукувати, розрізати та провести змагання. У планах є – проведення ознайомлюючи турнірів у Донецьку та Шахтарську.

Голова Харцизького міського осередку КРОКС О.Г. Татаринов

2 Responses to “Інфо 2012-10 -19”

1. Mauricio пишет:

Now that’s sbulte! Great to hear from you.

2. Jayhawk пишет:

IJWTS wow! Why can’t I think of thngis like that?