ФІНАЛ турніру КРОКС “Відкриття сезону”

13 листопада 2011 року фіналом завершився турнір з КРОКС “Відкриття сезону на базі ЗРЛ № 3.”

Підсумкова таблиця турніру з КРОКС «Відкриття сезону » на базі ЗРЛ № 3 13 листопада 2011 року.

Турнір проводився в два днів: 8 жовтня – півфінальні ігри, 13 листопада два фінали «А» та «Б».

Фінал «А»
1 «М.О.З.Г.И.-2» ЗРЛ № 3 Зугрес-2 340
2 «ПУПС» ЗОШ № 9 Зугрес 244
3 «ДПТ» ХРЛ № 2 Харцизьк 243
4 «Розумні голови» ЗОШ № 10 Зугрес 241
5 «Neon» ЗРЛ № 3 Зугрес-2 240
6 «МТС» ХРЛ № 2 Харцизьк 233
7 «Бумеранг» ЗРЛ № 3 Зугрес-2 225
8 «БЕМС» ХРЛ № 2 Харцизьк 195

Фінал «Б»
1 «ГМО» ЗОШ № 5 Харцизьк
2 «Домінанта» гімназія Харцизьк
3 «Фенікс» ХРЛ № 1 Харцизьк
4 «Ульот» ЗРЛ № 3 Зугрес-2
5 «ПУМА» ЗРЛ № 3 Зугрес-2
6 «Eclipse» ЗРЛ № 3 Зугрес-2

«Вдалий старт».

Харцизький міський осередок КРОКС спільно з Харцизьким міським відділом освіти розробили систему змагань КРОКС для учнів загальноосвітніх закладів. І першим у цій системи став турнір «Відкриття сезону». Він пройшов на базі ЗРЛ № 3 у два етапи. На першому етапі 8 жовтня пройшло чотири відбірні гри , які розподілили 13 команд-учасниць на два фінали : «А» та «Б».

Другий етап пройшов 13 листопада. Дві команди з попереднього етапу не змогли взяти участь, але додалося три нових. І вже 14 команд змагалися за звання «Кмітливих, Розумних, Організованих Культурних, Спритних». Більше трьох годин вирували пристрасті на ігрових майданчиках, серед представників команд, лише судді , як завжди, зосереджено фіксували результати.

Під час невеликої перерви у грі учасники не залишили жодної крихти від обіду у їдальні , мали змогу  ближче познайомитися з ліцеєм № 3.

Весь час тримали під контролем гру ведучі  – гравці команди «М.О.З.Г.И.» – піонери КРОКСу у Харцизьку: Кмить Мирослав (капітан), Жиліна Анастасія, Ігнатович Ірина, Сапетний Віктор ( гравці). Зараз вони студенти, але з великим задоволенням повертаються в атмосферу КРОКСу.

У фіналі «А» беззаперечну перевагу мала команда «М.О.З.Г.И.-2» (ЗРЛ № 3), діючі чемпіони Донбасу з КРОКС,  вони випередили 2-го призера майже на 100 балів. Наступні чотири команди у підсумки розділили 1-2 бали. ІІ- місце у команди «ПУПС» ( ЗОШ № 9 Зугрес), ІІІ – місце у команди «ДТП» ( ХРЛ № 2 Харцизьк), ІV – місце у команди «Розумні голови» ( ЗОШ № 10 Зугрес) та V – місце у команди  «Neon» ( ЗРЛ № 3).

Гравець команди «ГМО» ( ЗОШ № 5 Харцизьк) …….. Олександра 13 листопада  відзначила свій .. день народження і команда зробила їй подарунок у вигляді І місця у фіналі «Б». Наступні два місця також за представниками Харцизька : ІІ –  місце -«Домінанта» ( Харцизька українська гімназія), ІІІ – місце – «Фенікс»  ( ХРЛ № 1 Харцизьк).

Організатори турніру виказують безмежну вдячність керівництву шкіл Харцизька : ЗОШ № 5, ЗОШ № 25 «Інтелект», ХРЛ № 1, ХРЛ № 2, ХУГ; шкіл Зугресу :

ЗОШ № 9, ЗОШ № 10, ЗРЛ № 3 та школи № 20 міста Донецьк за плідну співпрацю у розбудові нової гри для учнів – КРОКС , яка сприяє всебічному гармонійному розвитку учнів.

Ми розраховуємо на участь у фестиваль КРОКС, які заплановано на 27 листопада ( ХРЛ № 2 Харцизьк) та 04 грудня ( ЗОШ № 10 Зугрес) , команд інших навчальних закладів шкіл Харцизька, Іловайська та Шахтарська.

3 Responses to “ФІНАЛ турніру КРОКС “Відкриття сезону””

1. bioStudy пишет:

С большим удовольствием читаю все ваши статьи. Продолжайте писать обязательно. Андрюха, Хакасия.

2. Atanas пишет:

Always the best cntoent from these prodigious writers.

3. Jasmine пишет:

That’s ralely thinking out of the box. Thanks!