Фестиваль КРОКС у Харцизьку 27 листопада.

Фестиваль КРОКС 27 листопада 2001 на базі Харцизького різнопрофільного ліцею № 3.

Доходить до кінця знайомство команд навчальних закладів Харцизька з грою КРОКС. У  фестивалі на базі ХРЛ № 3 взяли участь 9 команд новачків та команда «МТС» . Команди пройшли майже повну програму фіналу. Під кінець гри відчувалася втома, але команди спромоглися на мажорній ноті завершити турнір конкурсом «Сила».  Результати у підсумковій таблиці.

Місто Заклад Команда
1 Макіївка НВК № 49 З Н ( Зірки надії) 264
2 Харцизьк ХРЛ № 2 МТС 256
3 Гірне ЗОШ № 19 КМТС 251
4 Харцизьк ЗОШ № 1 Nota bene 226
5 Харцизьк ЗОШ № 2 IntelSport 224
6 Харцизьк ХРЛ № 2 ЦРУ 220
7 Харцизьк ЗОШ № 6 Прометей 197
8 Харцизьк ЗОШ № 3 У С ( Убойная сила) 188
9 Зуївка ЗОШ № 11 Олімп 185
10 Харцизьк ЗОШ № 4 Н П  (Нове покоління) 129

Ми поздоровляємо команду «Зірки надії» Макіївського НВК № 49 , директор Федорова Тетяна Іванівна,  з перемогою у нашому змаганні та бажаємо подальших успіхів

Харцизький міський осередок КРОКС  щиро вдячний керівництву ХРЛ № 2 за допомогу у проведенні фестивалю. Така ж щира дяка адміністраціям навчальних закладів : ЗОШ № 1, ЗОШ № 2, ЗОШ № 3, ЗОШ № 4, ЗОШ № 6, ЗОШ № 11, ЗОШ № 19 та Макіївського НВК № 49.

Останній фестивальний турнір відбудеться 4 грудня на базі ЗОШ № 10 міста Зугрес, початок о 9.00. До участі у ньому заявилися команди : ЗОШ № 10, ЗРЛ № 3, ЗОШ № 7, ХУГ, гімназія міста Харцизька, ХРЛ № 2 – 7 команд. Оргкомітет розгляне можливість включення команд ; ЗОШ № 18, ЗОШ № 13, ЗОШ № 14, НВК № 1, якщо їх влаштовує час та місце проведення та їхня заявка поступить протягом понеділка 28 листопада на

fk-uran@mail.ru . На початку 29012 року можливий варіант проведення фестивалю в Іловайську при наявності : закладу на базі якого фестиваль пройде, наявності не менше 6 команд ( Іловайськ, Троїцько-Харцизьк, Степано-Кринка …).

Харцизький міський осередок оголошує прийом заявок на участь у чемпіонаті осередку. Кожна команда подає заявку особисто на

fk-uran.mail.ru  не пізніше 12 грудня.

В заявці треба вказати : назву команди, назву навчального закладу  та рівень ліги, в якій команда планує виступити ( Вища, перша, друга) . Якщо заявка від команди надійде 13 грудня чи пізніше, команда автоматично зараховується до другої ліги. Враховуючи можливі збої у роботі Інтернету, заявки бажано відправити раніше ніж 12 грудня. Кількість команд від закладу не обмежується. Після 19 грудня команди отримають : орієнтовний план проведення чемпіонату, орієнтовні дати та місця проведення, матеріал до конкурсу «Сюрприз»: його треба буде переписати від руки і можна використовувати як шпаргалку. Хочемо звернути увагу на наявність у гравців бейджиков з назвою команди та ім’ям гравця, наявність ручок з червоною пастою у суддів.  Планується провести змагання у всіх лігах у різних закладах протягом одного дня. Просимо заклади пропонувати себе до проведення таких змагань.

One Response to “Фестиваль КРОКС у Харцизьку 27 листопада.”

1. перейты РїРѕ ссылке пишет:

Спасибо! Буду теперь заходить на этот блог каждый день!