Archive for the ‘Розклад’ Category

01 РОЗКЛАД ВІВТОРОК верхній тиждень

Воскресенье, февраля 5, 2012
РОЗКЛАД УРОКІВ  ЗРЛ № 3  на  ВІВТОРОК   ВЕРХНІЙ тиждень 
Клас 1 2 3 4 5 6 7  
11-А Укр. Анг Анг Мат Мат Культур Кл год ФізС Екон    
Солодка Дан Коз Зах Нетр Бондаренко Солодка Сукач Крет    
10-А Мат Мат Мат Мат Німецька Рос Укр. Укр.    
Зах Нетр Зах Нетр Шумакова Яровая Безкор Безкор    
9-А Фізика Укр. Укр Інф Анг Інф Нім Мате мат Біологія    
Сукач Ігн Безк Сим Дан Сим Шум Моісеєва Татаринов    
9-Б Біологія Анг Нім Рос Укр. Фізика Кл год    
Татаринов Ком Шум Іванцова Солодка Сукач Компанієць    
8-А Історія Зрб літ Кл год Музика Фіз.-ра Креслення    
Клименко Шевченко Моісеєва Ярмолюк Ксьонз Булавіна    
8-Б Музика Біологія Укр. Біологія Історія Рос    
Ярмолюк Татаринов Безкор Татаринов Клименко Іванцова    
7-А Рос Прц Прц Прц Прц Укр. Мате мат Зрб літ    
Іванцова Чер Бул Чер Бул Ігнатюк Симоненко Шевченко    
7-Б Зрб літ Прц Прц Прц Прц Укр. Музика Мате мат    
Шевченко Чер Бул Чер Бул Безкор Ярмолюк Захарова    
6-А Укр. Укр. Музика Зрб літ Анг Анг Прц Прц Мате мат    
Безк Яров Ярмолюк Шевченко Комп Коз Черн Бул Моісеєва    
6-Б Прц Прц Природа Анг Анг Історія Зрб літ Етика    
Черн Бул Сукач Комп Коз Клименко Шевченко Солодка    
5-А Укр. Мате мат Рос Прц Прц Анг Нім Укр.    
Ігнатюк Симоненко Яровая Черн Бул Дан Шум Ігнатюк    
5-Б Мате мат Історія Укр. Укр. Анг Нім      
Симоненко Клименко Ігнатюк Ігнатюк Коз Шум      
                 
Share

00 РОЗКЛАД ПОНЕДІЛОК верхній тиждень

Вторник, января 31, 2012
РОЗКЛАД УРОКІВ  ЗРЛ № 3  на ПОНЕДІЛОК   ВЕРХНІЙ тиждень 
Клас 1 2 3 4 5 6 7  
11-А Хімія Матем Матем Екологія Історія Нім друг    
Ксьонз Нетр Зах Нетр Зах Татаринов Іваненко Шум Зол    
10-А Англ. Біологія ОЗВ ОМЗ Маем Матем Хімія Укр.  
Компанієць Татаринов Ксн Котл Нетр Зах Нетр Зах Ксьонз Безкоров  
9-А Історія Фіз.-ра Матем Географ Біологія Укр.    
Іваненко Ксьонз Моісеєва Родоман Татаринов Ігнатюк    
9-Б Матем Інф Анг Інф Нім Історія Хімія Біологія    
Моісеєва Сим Ком Сим Шум Іваненко Ксьонз Татаринов    
8-А Географ Матем Біологія Хімія Укр. Фізика    
Родоман Моісеєва Татаринов Ксьонз Безкоров Нетреба    
8-Б Інф 1 гр Хімія Хімія Матем Фізика Кл год    
Симоненко Ксьонз Ксьонз Моісеєва Нетреба Безкоров    
7-А Фіз.-ра Історія Укр. Математ Анг Нім ОТМ Біолог  
Ксьонз Іваненко Ігнатюк Симоненко Коз Шум Тимченко Ксьонз  
7-Б Фізра Укр. Історія Анг Нім ОТМ Мате мат    
Котлярова Безкоров Іваненко Коз Шум Тимченко Захарова    
6-А Укр. Укр. Географ ОЗ ОТМ Матем Анг Анг    
Безк Яров Родоман Хорошайло Тимченко Моісеєва Ком Коз    
6-Б Мате мат ОТМ Анг Анг Укр. Укр. Рос Укр.    
Захарова Тимченко Ком Коз Бонд Безк Яровая Бондаренко    
5-А Анг Анг Рос ОТМ Природа Математ Кл годин    
Ком Коз Яровая Тимченко Нетреба Симоненко Данилко    
5-Б ОТМ Укр. Природа Укр. Кл год Рос    
Тимченко Ігнатюк Нетреба Ігнатюк Ігнатюк Яровая    
                 
Share