Бліц-конкурс футбольних оракулів

Харцизький міський осередок КРОКС оголошує про проведення бліц-конкурсу футбольних оракулів протягом серпня-вересня 2012 року.  Для прогнозування будут запропоновані матчі : футбольного турніру Олімпіади в Лондоні, європейських кубків, чемпіонату України. Переможці отримають поповнення рахунку мобільного телефону на певну суму ( буде оголошено з розкладом 1-го туру).

Стати додатковим спонсором нашого конкурсу може люба особа чи підприємство.

Наш конкурс індивідуальний. Для команд з КРОКСу є можливість набратися досвіду у цьому змагання, бо конкурс «оракул» є обов’язковим для змагань на рівні осередку. Тому радимо прийняти участь :  окремим гравцям, або всім – і потім вибрати кращого оракула для прогнозування в наших турнірах ( Перший турнір «Відкриття сезону» пройде 6 26 вересня або 15 жовтня – в залежності від дат осінніх канікул та строків проведення чемпіонату України – вища ліга з КРОКС).  Участь у конкурсі може взяти любий житель в межах України. З-за меж є проблеми з поповненням рахунку мобільного телефону для призерів.

1. Бажано пройти попередню реєстрацію : вказати прізвище, ім’я, область, населений пункт , місце роботи ( посаду) чи навчання ( клас чи групу), за бажанням рік народження.  За бажанням можна додатково вказати свій НІК під яким будуть публікуватися ваші прогнози та результати.   Наприклад : Петров Микола, ЗОШ № 10, 7-у клас, нік «Орбіта».
  2. Розклад ігор та строки надсилання прогнозів будуть розміщуватися на сайті

fk-uran.com.ua у рубриці «футбольні оракули», першого туру додатково розіслано

електронною поштою. Для тих у     кого відсутній Інтернет – СМС на номери МТС

з телефону, СМС на номери Киїстар  через електронну пошту.

1. Результати будуть розміщуватися на сайті  fk-uran.com.ua
  2. Пересилання прогнозів електронною поштою на адресу  fk-uran@bk.ru , в темі обов’язково вказувати: Прізвище ( нік), номер туру.  Саме повідомлення повинно містити: Прізвище ( нік), номер туру та двозначні числа ( прогнози – перша цифра голи хазяїв, друга – гостей. Ніякі знаки між цифрами числа не ставляться). Не треба дублювати пари команд. Якщо буде допущена помилка – буде надіслане повідомлення про необхідність виправлення. При повторній помилці – прогнози не будуть враховані.

Зразок прогнозу : Край розм-1 21 00 02 11 12

Якщо немає доступу до Інтернету – надсилати прогнози за допомогою СМС на номер 0954805076

1. Розклад ігор основного раунду нашого конкурсу буде розміщено не раніше 19

липня. Самі матчі пройдуть 26-27 липня.

Розклад ігор розминки-1 у наступному листі ( записі).

Бажаємо успіхів !