06 Шанс для команди “Бджоли” – чемпіонат України

Команда “М.О.З.Г.И.” завершила навчання у ЗРЛ № 3  і всі гравці стали студентами ВУЗів Донецька. Естафету підхопив екс-гравець команди Сапетний Віктор. Сформована ним команда “Бджоли” – дебютувала на 18-чемпіонаті КРОКС у Фастові. Цей чемпіонат запам’ятався жорсткою боротьбою між учасниками та переоцінкою цінностей. Головним досягненням стало збереження місця у вищій лізі.

В ПЕРШИЙ РАЗ У ВИЩІЙ ЛІЗІ.

З 2009 року у Зугреському ліцеї № 3 Харцизької міської ради існує команда для участі в інтелектуально-розвивальних змаганнях «КРОКС».  Шляхом проб та помилок команда «М.О.З.Г.І.» завоювала авторитет  та місце у вищій лізі «КРОКС» 2010 року. Але у всі члени команди закінчили ліцей та стали студентами ВУЗів Донецька. Тому до участі почав готуватися новий склад, який вирішив виступати під назвою «Бджоли».

23 жовтня команда вирушила на свій перший турнір XVIII чемпіонат України до міста Фастів Київської області. Змагання пройшли у приміщенні Фастівського ліцею-інтернату, розташованому у мальовничому куточку на околиці Фастова. На змагання зібралися команди : Київської, Харківської, Донецької, Сумської, Черкаської, Тернопільської областей.

Вже перші змагання показали, яке велике значення має досвід попередніх змагань. За плечима ж команди «Бджоли» були лише двомісячні тренування.

Відбулася певна переоцінка своїх можливостей і на останній півфінал команда вийшла з наміром дати бій більш досвідченим колективам. Так вже сталося, що у цьому півфіналі зібралися команди Східної України. Це була найкраща гра команди, лише невдача в останньому спортивному конкурсі завадила зайняти підсумкове третє місце. Від нього відділило 5 очок, а від четвертого – лише 2 очка. Але було досягнуто головної мети – збереження місця для участі у  ХІХ чемпіонаті вищої ліги.

1 «Заборонена реальність» Фастів 5 «Бджоли» Зугрес
2 «Соняшник» Слов’янськ 6 «Дротики» Ромни
3 «Слов’яни» Слов’янськ +5 7 «Парадокс» Первомайськ
4 «Цьом» Добропілля + 2 8 «Збірна» Сміла
капітан Сапетний Віктор 11-а
гравець Тронза Сергій 11-а
гравець Алдошин Олександр 10-а
гравець Демидова Катерина 10-а
гравець Песчанська Ольга 10-а
суддя Шличкова Світлана 10-а
суддя Редькіна Карина 9-а

8 команд у фіналі розіграли звання чемпіона. Кращою командою України стала команда «Клас» Фастів. Команда «Соняшник» Слов’янськ зайняла підсумкове 6-е місце.

Чемпіонат познайомив між собою учнів різних областей, дозволив перевірити свої здібності та повірити у власні можливості. Запальні дискотеки, азарт змагань не залишив нікого байдужим  та надовго запам’ятаються всім учасникам. Після церемонії закриття чемпіонату учасники обмінялися номерами мобільних телефонів та намірами зустрітися під час наступних змагань.

Тепер є рік для спокійної роботи та участі в змаганнях без напруженої боротьби за вихід до вищої ліги: теоретична підготовка, ротація для випускників, проведення чемпіонату ліцею, фестивалю для сусідніх шкіл, участь у 3-оьму чемпіонаті Донбасу ( треба відстояти звання чемпіонів здобуте командою «М.О.З.Г.І.»)

2 Responses to “06 Шанс для команди “Бджоли” – чемпіонат України”

1. Brandi пишет:

I went to tons of links before this, what was I thniking?

2. Benget пишет:

That’s an ingenious way of thininkg about it.