04 КРОКС Перший чемпіонський титул Слов’янськ березень 2010

Фінансові проблеми та епідемія грипу не дозволили команді “М.О.З.Г.И.” дебютувати у вищий лізі чемпіонату України. Тому довелося починати зі Слов’янська знову.

У ІІ-ому відкритому чемпіонаті Донбасу з «КРОКС» ( 31 березня, 1-2 квітня 2010) прийняли участь 15 команд: дві команди вищої ліги поза конкурсом та 13 аматорських команд, –  Донецька, Слов’янська, Горлівки, Дзержинська, Добропілля, Яснуватої, Зугресу, Первомайського (Харківська обл.), Фастова (Київська область). Вперше цей чемпіонат пройшов під патронатом міського голови Слов’янська –  . Першого дня команди взяли участь у конкурсі  «Візитка», продемонструвавши відео кліп про команду. Цього ж дня Федоров Д. та Жиліна А. здобули право грати у фіналі особистої першості. Наступного

Команда ЗРЛ № 3 «М.О.З.Г.І.»  на цьому чемпіонаті виступала у ролі фаворита. З першої спроби команда завоювала місце у фіналі. Федоров Д. у фіналі особистої першості серед юнаків зайняв ІІ-е місце. Він поступився лише учаснику чемпіонату України в вищій лізі з команди «Клас» (Фастів).

В цей же день учасники продемонстрували свої таланти в конкурсі реклами продукції кондитерської фабрики «Валенсія» та конкурсі художньої самодіяльності. Ці конкурси не оцінювалися і їх результат не впливав на загальний залік.

Фінал проходив у впертій та напруженій боротьби. Напруга не дала можливості показати гарні результати у спортивних конкурсах, на які ми покладали надії. Проте команда змогла взяти максимум очок в деяких інтелектуальних конкурсах, де й не сподівалися.

Інтрига зберігалася до урочистого закриття чемпіонату. Команда «М.О.З.Г.І.» виборола І-е місце та звання чемпіонів Донбасу серед 13 аматорських команд. ІІ-е місце у наших постійних суперників з команди «Слов’яни» (Слов’янськ), ІІІ-е місце вибороли дебютанти з команди «Цьом» (Добропілля). Призери нагороджені медалями та завоювали право на участь у вищій лізі чемпіонату України.

Команда «М.О.З.Г.І.» сформована з учнів 11 класу ЗРЛ № 3: Кмить М.- капітан, Федоров Д., Безгодько Є., Жиліна А., Ганенко І. – гравці, Ігнатович І., Пушкар А. – судді. Керівник команди – Татаринов О.Г. заступник директора з НВР ліцею № 3.

3 Responses to “04 КРОКС Перший чемпіонський титул Слов’янськ березень 2010”

1. Kelli пишет:

In awe of that awnser! Really cool!

2. Infinity пишет:

Wodnerufl explanation of facts available here.

3. Jacie пишет:

Thanks for taking the time to post. It’s ltifed the level of debate