03 КРОКС Чемпіонат Галичини -2009

На чемпіонаті Донбосу нас примітили та запросили на чемпіонат Галичини до Тернополя. Збори були недовгі, 20 годин у потязі “Донецьк-Львів” і сонячною погодою нас привітав Тернопіль. Найбільш яскраві враження залишилися від самого міста: вулиці , сквери, вечірнє місто. Щодо досягнень, то лише останній день приніс задоволення: 6 місце у фіналі ( всього змагалися  18 команд).

Нові горизонти інтелектуалів з команди «М.О.З.Г.И.»

Маючи досвід виступів у відкритому чемпіонаті КРОКС у Слов’янську , команда «М.О.З.Г.І.» (мобільні, організовані, зацікавлені, грамотні, інтелектуальні) Зугреського ліцею № 3 Харцизької міської ради Донецької області 30 квітня вирушила у Тернопіль для участі у ІІІ відкритому чемпіонаті Галичини. У цьому змаганні заявилися до участі 17 команд з 7 областей України : Тернопільська, Хмельницька, Одеська, Черкаська, Київська, Донецька, Сумська. Їхній рівень був значно вищий, ніж команд у Слов’янську, бо кожна команда отримувала попереднє запрошення, багато з них вже не раз змагалися у подібних чемпіонатах. Вже перші ігри це підтвердили. В 4-ому півфіналі команда зайняла 7-е місце і всі поставили хрест на подальших виступах команди в чемпіонаті. Лише сама команда та свідки участі команди у Слов’янську сподівались на вихід у фінал. І в останньому півфіналі «М.О.З.Г.І.» показали свою справжню силу, випередила всіх суперників по передньому півфіналу і завоювала останню путівку у фінал. За бортом залишилися досвідчені команди «Чорне море» Ананіїв (Одеська область) та «Вар’яти» ЗОШ № 15 Тернопіль.
Такий перебіг подій примусив захвилюватися фаворитів. Фінал команда почала з 9-го місця. Бо згідно з регламентом враховувався вік учасників та результати конкурсу «Україна». І команда наполегливо почала ліквідовувати відставання від суперників. Першими не витримали гонки молоді амбітні команди «Галицькі леви» та «Фенікс» з ЗОШ № 10 Тернопіль. А в передостанньому конкурсі були подолані «Сміливці-6» з міста Сміла Черкаська область ( постійний учасник різноманітних змагань).
У підсумку команда «М.О.З.Г.І.» посіла престижне 6-е місце серед 18 учасників. Виступ нашої команди вплинув на остаточний розподіл місць призерів та дозволив команді «Школа безпеки» ЗОШ № 10 Тернопіль зайняти перше місце. Після закінчення фіналу команди сфотографувалися біля кубку, який було вручено переможцям.
Команда щиро вдячна за фінансову підтримку участі у чемпіонаті Галичини : директору ЗуТЕС-2 Данилюку І.П., голові профкому ЗуТЕС-2 Зозулі О.С.. У загальному результаті є внесок і регіонального відділення «Донбасфармації» Калашникової Ю.Є., начальника вокзалу залізничної станції Харцизьк Ковальової О.С..
Під час осінніх канікул команду чекає найсерйозніше випробування – участь у чемпіонаті України серед команд вищої ліги у Фастові Київської області.
Крім підготовки до цього змагання, команда поставила за мету підготувати гідну заміну з учнів ЗРЛ № 3, бо через рік гравці команди закінчують ліцей.
Склад команди : Кмить Мирослав – капітан, учень 10 -А класу Федоров Денис – гравець, учень 10-А класу , Жиліна Анастасія – гравець, учениця 10-А класу, Ганенко Ірина – гравець, учениця 10-А класу, Сапетний Віктор – гравець, учень 9-А класу. Ігнатович Ірина – суддя, учениця 10-А класу , Касьяненко Тетяна – суддя , учениця 9-А класу.

One Response to “03 КРОКС Чемпіонат Галичини -2009”

1. Rennifer пишет:

Frkanly I think that’s absolutely good stuff.