02 КРОКС Початок- Слов’янськ -2009

Все мало свій початок. Цією публікацією розпочинається літопис КРОКС                  в ЗРЛ № 3. Назву для команди придумала Жиліна Настя – учениця 10-а класу. “М.О.З.Г.И.” (Мобільні Організовані Зацікавлені Грамотні Інтелектуальні).

Чемпіонат Донбасу з КРОКС. Слов’янськ 24-26 березня 2009 року.

У загальноосвітній школі № 16 м. Слов’янськ діє осередок Всеукраїнського дитячого творчого об’єднання КРОКС ( Культурні, Розумні,Організовані, Кмітливі, Спритні). 24-26 березня осередок провів перший відкритий чемпіонат Донбасу з КРОКС. Для участі у ньому зареєструвалися 10 команд: Учасники вищої ліги України : «Нестандартний варіант» (Тернопіль) , «Подсолнухи» (Слов’янськ ЗОШ № 16); Команди з досвідом зустрічей : «Славяне», «Формула успеха», «Друзья» ( Слов’янськ ЗОШ №16), «КМТС» (Горлівка), «Дружба» (Яснувата), «Club 7» (Дзержинськ), «Чайка» (Первомайськ); Абсолютний дебютант з теоретичними уявленнями про гру «Мозги» ( Зугрес ліцей № 3) .
У перший день, прямо з електропоїзда наша команда потрапила у вир тренувальної гри. На ходу виробляли стратегію гри, пізнавали тонкощі виконання спортивних вправ. У підсумку 7 місце з 10 команд та путівка до другого півфіналу. Закінчення першого дня та початок другого пройшли у відпрацюванні деяких спортивних вправ. І у другому півфіналі було дано бій команді господарів «Славяне», лише на 2 очки вони випередили нашу команду і не дали їй змоги з першого разу потрапити у фінал. Це додало наснаги команді «Мозги» і в третьому півфінали вони були на голову сильніші за інші 5 команд і ввійшли до фіналу. Під час цієї гри особливо дружні стосунки склалися з командою «Club 7» (Дзержинськ), вболівали одне за одного та раділи успіхам. Своєю натхненною грою команда завоювала повагу з боку суперників та суддів.
І ось настав третій день, день фіналу. В запеклу боротьбу вступили 8 команд. З перших конкурсів першу сходинку впевнено зайняли гості з Тернополя. А команда «Мозги» протягом тривалого часу перебувала на 2-3 місцях. Та під кінець гри досвідчені «Подсолнухи» вийшли на друге місце і «Славяне» знов таки вибороли на 7 очoк більше. У заліку серед команд першої ліги команда «Мозги» виборола 2-е місце ( а загалом 4) і путівку до вищої ліги України.
Це несподіваний та приємний результат для команди, що існує не більше місяця.
Взяти участь у змагання вищої ліги можна буде при виконанні певних ( нескладних) вимог. І вже зараз ми отримали запрошення взяти участь у чемпіонаті Галичини в місті Тернопіль ( травень 2009). Гравці команди сповнені бажанням довести не випадковість успіх у Слов’янську, готові приступити до систематичних тренувань. На змаганнях у Слов’янську команда мала такий склад : учні 10 а класу : Кмить Мирослав (капітан), Федоров Денис, Жиліна Анастасія, Ігнатович Ірина (гравці), Ганенко Ірина ( суддя), учні 9 а класу: Сапетний Віктор (гравець), Касьяненко Тетяна ( суддя). Готував команду та супроводжував на змагання заступник директора з НВР Татаринов О.Г.
Жиліна Анастасія у минулому році зайняла 4 місце у заочному міжнародному інтелектуальному конкурсі «50 слів», який також проходить під егідою КРОКС. Завдання цього конкурсу друкуються в газеті «Освіта», запитання 2-го туру нового конкурсу 17 березня 2009 року.

Команда ЗРЛ № 3 “М.О.З.Г.И.” – друге місце серед аматорів  у І-ому чемпіонаті Донбасу з КРОКС Верхній ряд зліва-направо : суддя Ганенко Ірина (10-а),  гравець Жиліна Анастасія (10-а), гравець Ігнатович Ірина        ( 10-а). Нижній ряд зліва-направо : керівник команди  заступник директора з НВР Татаринов Олександр Григорович, капітан Кмить Мирослав (10-а), гравець Федоров Денис (10-а).

One Response to “02 КРОКС Початок- Слов’янськ -2009”

1. Melia пишет:

Knkoced my socks off with knowledge!