012 Конкурс “Укрворд” зразок

Уваз1 шанувальникам КРОКС пропонується зразок конкурсу “Укрвод” для Інтернет КРОКС  змагань.

Конкурс «Укрворд» Інтернет знайомство. Ідея Укрворду полягає у тому що : береться вислів відомої людини і під нього робиться сітка. Відповіддю є прізвище ( ім’я) відомої людини. За наявності Інтернету завдання розв’язується за секунду. В очних змаганнях Харцизького міського осередку КРОКС таке завдання присутнє. Для КРОКС Інтернет пропонується ключове слово добирати довільно. Це знімає проблему Інтернету. При розв’язуванні укрворду треба мати на увазі: Буква з висловлювання є першою чи останньою у слові; треба звертати увагу на напрямки стрілок – як вписувати слова – відповіді і де починати читати ключове слово.
Оцінювання : за кожне слово за зашифровками – 1 бал, за ключове слово – 3 бали. Місця за сумою всіх балів, при рівності – за чергою здавання.
На розв’язування 5 хвилин.

Укрворд голод

 

 

 

 

 

 

 
1. Місце для жінок у мусульман. 2. Різновид антилопи. 3. Підсилювач голосу. 4. Жіноча хустка у старовину.                              Ключове слово : Планета.

Команда «Авангард» ( Прізвище Іванов) Школа НВК № 3 Шифр гри Тренувальна гра
Населений пункт Зугрес-2 Район – Місто Харцизьк Область Донецька

Конкурс «Укрворд»
1                                       2                                            3                                   4                                                 Ключ :

Відповіді приймаються у вигляді коментаря на цю публікацію.

 

Share

Tags:

Leave a Reply