011 Кросворд для КРОКС Інтернет

Сьогодні публікується кросворд – зразок до конкурсних у змаганнях КРОКС Інтернет .

Конкурс «Кросворд» домашнє завдання для команд. Завдання буде розміщуватися на сайті
fk-uran.com.ua у рубриці «КРОКС – Інтернет » не раніше 17.00 у четвер. Для розв’язування надається 5 днів. Останній строк надсилання відповідей 20.00 понеділка на адресу Clubrozum@yandex.ru . У спеціальному бланку для відповідей треба вказати : назву команди , коротку назву навчального закладу, населений пункт, район чи місто, область, номер групи в турнірі. Оцінювання стандартне : правильна відповідь 1 бал, відмінність у 1 букві – 0,5 бали, відмінність у 2 букви та відсутність відповіді – 0 балів. Неправильні відповіді не штрафуються. Застерігаємо від установки, що кросворд повинен бути розв’язаний повністю і відсутність 2-3 слів не підстава надсилати відповіді. Оргкомітет намагається скласти кросворди, які повністю важко розв’язати. Деякі зашифровки мають 2-3 варіанти відповіді, які треба узгоджувати з іншими словами. Певною мірою це завдання не тільки розв’язування але й своєрідне складання кросворду. Місця визначаються за набраними балами, при рівності балів до уваги береться строк надсилання відповіді. Відповіді, які надійдуть пізніше до уваги прийматися не будуть і команди отримають 0 очок у цьому конкурсі. Ніякі посилання на технічні проблеми з відправкою відповідей оргкомітет до уваги не приймає.
Кросворд . Домашнє завдання у Інтернет грі. Сітка стандартна на 32 слова. У майбутньому можуть бути й інші сітки. Зашифровки слів не адаптовані для пошуку в Інтернеті та спеціально завуальовані. Зашифровки подаються без розділення на «вертикаль» та «горизонталь» у порядку збільшення чисел. Якщо збігається «горизонталь» з «вертикаллю» у одному числі ( у даному кросворді цього немає) то першим йде зашифровка для «горизонталі» а потім для «вертикалі».

Сітка 32IMG_0002
Кросворд Інтернет знайомство 1. Сучасний популярний американський кіноактор. 2. Сільське поселення у узбеків. 3. Плодове дерево. 4. Природна водойма. 5. Солдат як прислуга. 6. Приниження кого-небудь. 7. Гора на Кавказі. 8. Столиця в Європі. 9. Оперета І. Кальмана. 10. Стовпчик в анкеті. 11. Період мезозойської ери. 12. Тригонометрична функція. 13. Річка в Африці. 14. Обласний центр України. 15. Штат США. 16. Хижа тварина. 17. Зодіакальне сузір’я. 18. Французький романіст 19 століття, життя Провансу. 19. Зірка сузір’я Волопаса. 20. Човен з міцним корпусом. 21. Сплав на основі міді. 22. Чоловіче ім’я. 23. Човен Ноя. 24. Країна з Африки. 25. Райцентр Київської області.  26. Опонент фізика. 27. Український радянський письменник. 28. Будівельний матеріал. 29. Невеликий населений пункт в Україні. 30. Сучасна радянська та естонська співачка. 31. Книжка продовження попередньої. 32. Гідротехнічна споруда на річці.
Бажаємо успіхів у розв’язанні кросворду ! Оргкомітет .
Команда «Авангард» ( Прізвище Іванов) Школа НВК № 3 Шифр гри Тренувальна гра
Населений пункт Зугрес-2 Район – Місто Харцизьк Область Донецька

Конкурс «Кросворд»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

Відповіді приймаються у вигляді коментаря на цю публікацію.

Tags: ,