009 Конкурс “Логіка” зразок

Увазі шанувальників КРОКС пропонується зразок конкурсу “Логіка” для інтернет змагань.                                                                                         Наступна публікація 22 липня.
Конкурс «Логіка» Інтернет знайомство. При розв’язуванні цього конкурсу Інтернет не дуже й допоможе, тому залишається 5 питань. Вони мають різну ступінь оцінювання.

1 Знайти алгоритм визначення зайвого слова. Одне з них чимось відрізняється від трьох інших.                                                                                             2. За зразком знайти закономірність створення слова у 1-ому випадку ( слово у дужках). За тим же принципом утворено слово у 2-ому рядку.     3. У зашифрованому слові змінено порядок букв.                                                                                                                                                                                         4.Визначаємо що означають слова у першому рядку, потім у другому і потім шукаємо закономірність. За кожну правильно знайдену закономірність надається по 0, 5 бали ( усього 2).                                                                                                                                                                                          5.Логічна задача: Один з учасників завжди говорить правду, другий завжди бреше, третій один раз правда а другий раз брехня. За розв’язування – 2-3 бали ( запропонуйте свою кількість балів).

1. Визначити зайве слово : а) Вишня; б) Абрикос; в) Шовковиця; г) Черешня.

2. Відгадати зашифроване слово. РАДІО ( РОДЕО ) МЕТРО БАРІЙ ( ХХХХХ ) ЛАТУК

3. За анаграмою визначити слово : РДИТВЕНСА

4. Встановити відповідність між словом позначеним цифрою і словом позначеним буквою
1. Житомир                А Бистриця
2. Полтава                 Б Салгир
3. Сімферополь        В Кальміус
4. Донецьк                Г Ворскла
Д Тетерів

5. Логічна задача На парті з’явився малюнок. Протягом дня за нею сиділи : Андрій, Борис, Василь.
На запитання «Хто це зробив?» Вони відповіли:

Андрій : – Це зробив Борис, я впевнений.
Борис : – Ти що ! Це не я!
Василь : – Це зробив хтось з цих двох, а я не причетний.

Борис: – Це намалював Василь !
Андрій : – Мині здається ти не правий .
Василь : – Схоже, це все-таки Андрій .

Хто ж зробив ?

Команда «Авангард» ( Прізвище Іванов) Школа НВК № 3 Шифр гри Тренувальна гра
Населений пункт Зугрес-2 Район – Місто Харцизьк Область Донецька

Конкурс «Логіка»

Відповіді приймаються у вигляді коментаря на цю публікацію.

One Response to “009 Конкурс “Логіка” зразок”

1. Саша гладких пишет:

Гладких Александр , капитан команды “М.О.З.Г.И.-2″. Первое место в 3-ьем чемпионате Донбасса среди аматоров (Славянск) , 1-ое место в общем зачете на 4-ом чемпионате Донбасса ( Харцызск).
    Задания не трудные, решил за 15 минут. Воспользовался интернетом только для поиска рек. Можно и по сложнее на логику задания придумать:). А так очень понравилось вспомнить школьные годы