007 Конкурс “Оракул” зразок

Увазі шанувальників КРОКС  пропонуються умови домашнього конкурсу “Оракул” – прогнозування рахунків футбольних матчів. Умови його проведення можуть бути предметом обговорення.Новий конкурс для КРОКС конкурс «Оракул»- домашній. До певної дати команди направляють до оргкомітету прогнозовані рахунки футбольних матчів. Можна обговорювати кількість матчів, кількість прогнозів від команд. Піс завершення матчів підводяться підсумки: за правильний прогноз – 3 бали; вгадано переможця та різницю м’ячів – 2 бали ( нічия у даному випадку завжди 2 бали); вгадано переможця – 1 бал. Всі інші прогнози – 0 балів. Місця розподіляються за кількістю набраних балів. При рівності балів можливі два варіанти : поділ місць або за часом подання прогнозів ( це виноситься на обговорення потенційних учасників). Мені більше до вподоби – поділ місць.
17 липня проходитиме відбірковий раунд ліги Європи. Пропонуються для прогнозу такі матчі :
Динамо ( Мінськ Білорусь) – МЮПА ( Фінляндія)                               2-1
Нефтчі ( Баку Азербайджан) – Копер ( Словенія)                                 1-1
Лячі ( Албанія) – Зоря ( Луганськ Україна)                                             1-1
Атлантас ( Клайпеда Литва) – Шахтар ( Караганда Казахстан)       2-2
Кайрат ( Алмати Казахстан) – Есбйорг ( Данія)                                    1-3
Спробуйте зробити свій прогноз . Бажаємо успіхів.