006 Конкурс “Сюрприз” зразок

Уввзі шанувальників КРОКС пропонується зразок запитань конкурсу “Сюрприз” для Інтернет змагання.Наступна публікація 15 листопада вівторок

Попередньо для конкурсу «Сюрприз» вибрано ряд тем. Це не означає, що всі теми зіграють або не з’являться нові.
Перелік тем : 1. Кіно + естрада. 2. Театр + цирк. 3. Балет + танці. 4. Література. 5. Живопис + Скульптура. 6. Фізика + астрономія. 7. Хімія + математика. 8. Архітектура + будівництво. 9. Засоби масової інформації. 10. Фізична культура + спорт. 11. Геологія + географія. 12. Міфологія + релігія.  13. С\ господарство. 14. Австралія. 15. Європа. 16. Азія. 17. Африка. 18. Америка. 19. Транспорт.  20. Побут. 21. Армія. 22. Хобі. 23. Історія. 24. Кулінарія. Можуть бути й запропоновані вами теми.

При створенні запитань враховувався досвід участі команд Зугреського НВК № 3 у міжнародній Інтернет грі «Большие гонки 2014». Ліміт часу залишається стандартним – 5 хвилин , але за цей час треба відповісти на 10 запитань ( тому що можна необмежено користуватися Інтернетом). Спробуйте дотримуватися цього ліміту. Рекомендації : попередньо створити заготовку для відповідей у окремому файлі – зразок ( буде перероблено).
Команда «Авангард» ( Прізвище Іванов) Школа НВК № 3 Шифр гри Тренувальна гра
Населений пункт Зугрес-2 Район – Місто Харцизьк Область Донецька

Конкурс «Сюрприз»
1           2           3           4           5
6          7           8           9           10

Відповіді приймаються у вигляді коментаря на цю публікацію.
Оргкомітет хотів би отримати будь-які думки з приводу : Інтернет змагань КРОКС взагалі, можливість Вашої участі ( у складі команди) в таких змаганнях, оцінка складності запитань, доцільність таких саме запитань, можливість виконання конкурсу за вказаний час. При цьому прошу врахувати – мета у конкурсах не дати правильні відповіді на всі запитання , а зробити це краще ніж суперники ( тому запитання можуть бути достатньо складними) , бо інакше все перетворюється лише у змаганні в часі пошуків відповідей.
Бажаємо успіхів ! Чекаємо на відповіді. Оргкомітет.

КОНКУРС «Сюрприз». У цьому конкурсі взято по 1 питанню з різних тем. Тривалість 5 хвилин час пішов.

1. Якому званню в українській армії відповідає звання капрал :
а) молодший сержант; б) сержант; в) старшина; г) прапорщик.

2. Яке судно не відноситься до категорії вітрильно- гребних :
а) галера; б) трирема; в) галеон; г) баркас

3. Зірка з сузір’я Тельця :
а) Зібель; б) Атлас; в) Арракіс; г) Мусцида

4. Кількість адміністративних одиниць найвищого рангу у Нігері :
а) 7; б) 6; в) 5; г) 4

5. Яка дисципліна відноситься до гірськолижного спорту:
а) бобслей; б) біатлон; в) шор трек;г) могул.

6. Термін, що не має ніякого відношення до електрики :
а) всі; б) герц; в) мінута; г) ньютон

7. Найбільший за територією штат чи федеральна територія Бразилії :
а) Сеаре; б) Парана; в) Амапа; г) Акрі

8. Яка з станцій Київського метро пересадочна :
а) Поштова площа; б) Тараса Шевченка ; в) Майдан Незалежності; г) Контрактова площа
9. Яка з культур в Україні у 2014 році займає найбільшу посівну площу :
а) овес; б) горох; в) ячмінь: г) озимий рапс.

10. Український письменник, автор повісті «Високе» :
а) Десняк; б) Гончар; в) Головко; г) Воронько.

2 Responses to “006 Конкурс “Сюрприз” зразок”

1. Игнатович Ирина пишет:

Игнатович Ирина
    Сюрприз, ну очень сложный, ничего так сразу в интернете я не нашла
    результаты.
    3. +
    5. –
    6. –
    8.+
    я так долго все искала что даже не успела дойти до 10го вопроса

2. Алекс пишет:

Дякую за відповіді на конкурс “Сюрприз”. У даному випадку запитання з різних тем. Тому й важко. В основному конкурсі буде одна тема. І часу для ефективного пошуку відповідей буде більше.
    З повагою О.Г. Татаринов