005 Конкурс “Україна” зразок

Увазі нинішніх та майбутніх прихильників КРОКС пропонується зразок завдань для конкурсу “Україна” у форматі КРОКС  Інтернет

Специфіка заочних змагань не дозволяє проводити конкурс «Україна» у звичайному режимі : особисто – командному. Тому його переведено у режим звичайного розумового конкурсу. По 27 регіонах України + 13 найбільших містах утворено 4-5 запитань, які склали основу конкурсу. При створенні запитань враховувався досвід участі команд Зугреського НВК № 3 у міжнародній Інтернет грі «Большие гонки 2014». Ліміт часу залишається стандартним – 5 хвилин , але за цей час треба відповісти на 10 запитань ( тому що можна необмежено користуватися Інтернетом). Спробуйте дотримуватися цього ліміту. Рекомендації : попередньо створити заготовку для відповідей у окремому файлі – зразок ( буде перероблено).
Команда «Авангард» ( Прізвище Іванов) Школа НВК № 3 Шифр гри Тренувальна гра
Населений пункт Зугрес-2 Район – Місто Харцизьк Область Донецька

Конкурс «Україна»
1           2           3           4           5
6           7           8          9           10

Відповіді приймаються у вигляді коментаря на цю публікацію.
Оргкомітет хотів би отримати будь-які думки з приводу : Інтернет змагань КРОКС взагалі, можливість Вашої участі ( у складі команди) в таких змаганнях, оцінка складності запитань, доцільність таких саме запитань, можливість виконання конкурсу за вказаний час. При цьому прошу врахувати – мета у конкурсах не дати правильні відповіді на всі запитання , а зробити це краще ніж суперники ( тому запитання можуть бути достатньо складними) , бо інакше все перетворюється лише у змаганні в часі пошуків відповідей.
Бажаємо успіхів ! Чекаємо на відповіді. Оргкомітет.

КОНКУРС «Україна». Тривалість 5 хвилин час пішов.

1. Густота населення Закарпатської області ( округлена до цілого числа) :
а) 66; б) 82; в) 98; г) 104

2. Національний природний парк Миколаївської області :
а) Бугський Гард; б) Приазовський; в) Нижньодністровський ; г) Азово-Сиваський.

3. Місто , у якому народилася А. Роговцева :
а) Суми; б) Кролевець; в) Глухів ; г) Тростянець

4. Ігровий вид спорту у якому команди Запоріжжя добилися найвищих результатів :
а) Баскетбол; б) Футбол ; в) Волейбол; г) Гандбол

5. Найдовша річка в межах Рівненської області :
а) Случ ; б) Горинь, в) Прип’ять; г) Ствига.

6. Найвищий водоспад України в Криму:
а) Учан-Су; б) Су-Учкан; в) Джурла; г) Джур-Джур

7. Який університет Харкова розташований на вулиці Пушкінська :
а) національний університет ; б) національна Х П І; в) національний Юридична академія; ш) національний
Х А І

8. Місто в районі якого почалося повстання Коліївщина :
а) Черкаси; б) Сміла; в) Умань; г) Чигирин.

9. Замок Тернопільщини, що називають «Східним Вавелем»
а) Бережанський; б) Тернопільський; в) Теребовлянський; г) Збаразький

10. Найбільший за територією лиман Одеської області :
а) Хаджибей; б) Сасик; в) Тилігул; г) Алібей

Зразки завдань до наступного конкурсу  12 липня.

2 Responses to “005 Конкурс “Україна” зразок”

1. Ирина Игнатович пишет:

Игнатович Ирина Команда “М.О.З.Г.И.” 209-210 год. 1-й и 2-ы чемпионата Донбасса, 3-ий чемпионат Галичины . Получила диплом бакалавра в ДонНТУ, поступаю в магистратуру.
    Отписываюсь по поводу конкурса Украина.
    За 5 минут я ответила на 7 вопросов. при этом абсолютно не думая головой, а просто все искала в интернете. вопросы легкие и почти сразу выскакивают в 1х строках поисковика ( но смотря какого поисковика) и в общем то я думаю, то на сколько быстро игроки все найдут в интернете зависит и от их умением пользоваться интернетом. Я думаю, что вопросы нужно делать больше с “заковыркой” или как то по другому формулировать, чтобы не так просто было найти ответы, чтобы игроки теряли время на то что они ищут в интернете. Украина
    1. +
    2. +
    3. +
    5. +
    6. +
    7. +
    9. +
    10.0

2. Алекс пишет:

Дякую за віповіді на конкурс “Україна”. Спробую в основному конкурсі врахувати побажання. Хоча значно ускладнювати не має сенсу, бо команди повинні знайти відповіді на певну кількість запитань. Інакше конкурс втратить свою привабливість.
    З повагою О.Г. Татаринов