002 Проект регламенту КРОКС Інтернет

Доброго дня !
Перша публікація зразків запитань 10 липня на сайтi fk-uran.com.ua .
У цьому листі організаційні моменти.
1. Формування команди. Враховуючи загальну чисельність учнів у закладі пропонується два варіанти.
А – школи з малою кількістю учнів : 3 учні за столом ( 1 хлопець + 2 дівчини або навпаки) з них вибирається капітан + вчитель, 1 суддя + 1 вчитель суддя = всього шестеро. Чисельний склад у першу чергу регламентується виконанням командних спортивних конкурсів.
Б – школи з кількістю учнів 90 і більше : 5 учнів за столом ( 2 хлопці + 3 дівчини чи навпаки) з них вибирається капітан ( тут ми відходимо від вимоги Ради КРОКС капітан + 2 хлопці + 2 дівчини) + вчитель, 2 судді + вчитель суддя + всього дев’ятеро.
Команда обирає назву, готує бейджика ( назва команди, емблема, ім’я учасника та його амплуа .
У Інтернет форматі не планується ретельно контролювати склад команди, тому не планується проведення конкурсу «Вік». Немає заперечень проти присутності на грі людей не зі складу команди та їх участі у відповідях на питання !!!
Заклад надає заявку на участь згідно з формою ( надано буде після попередньої заявки на участь). Має сенс ідея про проведення ігор між командами закладів з приблизно однаковою кількістю учнів. Поки що не бачу можливості участі у Інтернет іграх 2-х і більше команд від закладу.
2. Для гри формується група з 6-10 команд. Одночасно може проводитися гра для декількох груп з однаковими запитаннями. Визначається дата та час проведення гри . Не пізніше ніж за 10-15 хвилин до початку команди підтверджують свою участь у грі.
3. Планується розміщати запитання на сайті. Відповіді треба буде надсилати у форматі коментарів до запису. Мабуть не буде жорсткого ( до секунд) контролю за часом відведеним для відповідей. Не обмежуються можливості використання Інтернету для пошуку відповідей. Черговість подання відповідей буде фіксуватися черговістю надходження коментарі відповідей на сайт.
Після отримання останньої відповіді коментарі будуть схвалені до публікації разом з правильними відповідями. На основі цього судді кожної команди заповнюють свої протоколи окремих конкурсів ( а потім і загального).
Запитання використання мобільних телефонів залишається відкритим.
4. Для виконання спортивних конкурсів пропонується такий варіант : протягом 5-10 хвилин виконується конкурс , ведеться зйомка відео ( на відео дата, час + контрольний ярлик) . Відео надсилається ведучому. Від нього суддям команд ( можливий варіант паралельного надсилання від команди й іншим командам).
5. Варіанти виконання конкурсів : «Окомір», «Музика», «Планета Земля» – поки що не розроблено.
6. Оргкомітет не бере на себе обов’язки по відзначенню команд-учасниць. При організації масштабних турнірів можливий варіант турнірного внеску.
7. Для проведення гри бажано мати три комп’ютери підключені до Інтернету : один для команди – запитання + відповіді, другий – пошуки запитань у Інтернеті, третій – для роботи суддів.
8. Вводяться конкурси – домашнього завдання : скласти кросворда, зробити футбольний проноз і , можливо, розв’язати кросворда. Умови та вимоги до їх виконання команди будуть отримувати не пізніше ніж за 2 тижні до самої гри.
9. Конкурс «Україна» переводиться у розряд звичайних командних розумових конкурсів.
З повагою О.Г. Татаринов

Share

Tags:

Leave a Reply